Fransa' da Fransızca | A&F Yurtdışı Eğitim

Fransa’da Fransızca Dil Okulları

Fransa’da Fransızca Dil Eğitimi

Günümüzde İngilizcenin yanı sıra ikinci bir dili konuşmak artık zorunluluk halini almıştır. İngilizce’den sonra dünyada en çok konuşulan ve tercih edilen dillerden biri de Fransızcadır. Fransızca konuşulan ülkelerden bazıları; Fransa,Belçika, Kanada, İsviçre, Lüksemburg, Seyşeller, Kamerun’dur.

Fransızca dil eğitimi almak için en isabetli karar Fransa’dır. Fransa’da Paris ve Nice Fransızca dil eğitimi için  en çok tercih edilen şehirler arasındadır. Fransa pek çok dil okulu alternatifinin yanı sıra, üniversite eğitimi, yüksek lisans, yaz okulları ve çeşitli sertifika-diploma programları konusunda da imkanlar sunmaktadır.  Dil okulu ve vize işlemleri bilgisi için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

Fransa’da eğitim almak isteyen öğrenci için, konusunda uzman danışmanlarımız öncelikle öğrencinin karar verme aşamasında kişiye özel çözümler üretir. Bireyin istek, arzu ve bütçesine en uygun, en yüksek kapasitede fayda sağlayacağı okul ve şehir konusunda öğrenciyi bilgilendirir. Karar verme aşamasını geçen öğrenci için uzman danışmanımız okul kayıtları ve konaklama işlemlerini gerçekleştirir ve vize prosedürüne başlanır. Hazırlanması gereken evrak listesi öğrenciye bildirilir ve vize dosyası hazırlanır.

Vizenin çıkmasının ardından öğrenciye ülke ve şehir hakkında bilmesi gereken tüm bilgiler aktarılır ve öğrenci Türkiye’ye dönene kadar kendisine danışmanlık desteği devam eder.

 

-Fransa Dil Okulu Fiyatları

-Fransa Öğrenci Vize İşlemleri

 

 

a&f yurtdışı eğitim danışmanlığı

barbaros bulvarı eski yıldız cad.

no:36/2 Beşiktaş-İstanbul

t: 0212 259 07 74-0212 258 09 20

f: 0212 258 13 82

 

 

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi