A&F Hakkında | A&F Yurtdışı Eğitim

Hakkımızda,

A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketi, 1998 yılında, yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Ağırlıklı olarak yurtdışı dil okulları ve yaz okulları konularında danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, sertifika ve diploma programları, IELTS, TOEFL, PTE sınav hazırlık kursları, iş ingilizcesi programları, mesleki programlar ve özel kurslara katılmayı düşünenlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimizin yurtdışında bağlantılı olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, Belçika, İrlanda, Litvanya, İskoçya, Yeni Zelanda, Polonya, Bosna Hersek ve Malta olarak sayılabilir. Bu ülkelerin çeşitli bölgelerindeki çok sayıdaki okulun resmi temsilcisi olarak çalışılmaya devam edilmektedir.

İngiltere’de bulunan okullar British Council, Amerika okulları ACCET, Kanada okulları, Languages Canada, Avustralya okulları NEAS, Malta okulları FELTOM onaylarına sahiptir. Türkiye Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği olan UED nin üyesidir (http://www.ued.org.tr/uyelerimiz).

A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, temsilciliğini yaptığı tüm okulların web sayfalarında yayınlanan fiyatlarla işlem yapmaktadır. Gerek güncel olarak danışmanlığını yaptığımız, gerekse sizin belirlemiş olduğunuz herhangi bir okul kaydı için herhangi bir danışmanlık hizmeti ücreti alınmaz.

Şirket olarak hedefimiz, yurt dışında eğitim isteyen herkesin en güncel fırsatlardan ve tecrübelerimizden yararlanarak kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi