Gold Coast Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Gold Coast Dil Okulları, Avustralya’ da İngilizce dil eğitimi veren okullar içinde önemli bir yer tutmaktadır. Gold Coast dil okullarının bir çoğunda üniversiteye geçiş programları bulunmaktadır. İngilizce dil eğitiminin en iyi şekilde verildiği bu okullarda birinci öncelik öğrencinin eğitiminin yanısıra öğrendiklerini pratik gündelik hayatta uygulayabilir olmasıdır. Özellikle İngilizce dil eğitimini aldıktan sonra yüksek öğrenime devam edecek öğrenciler için Avustralya eğitim cenneti sayılmaktadır. Avustralya’ da dil eğitimi alan öğrenci okumanın yanısıra çalışmak için plan yapıyorsa, Avustralya dil okulu öğrencisine resmi çalışma izni veren tek ülkedir.

 

 

Embassy CES Dil Okulları

Embassy CES dil okulları merkezde alışveriş merkezlerinin kalbinde bulunmaktadır. Okul binası mağazalara restoranlara ve eğlence yerlerine çok kısa mesafelerdedir.

Kurslar

-General English

-Exam Courses IELTS

-Long Term English

-English for University

-One to one

 

Shafston International Dil Okulları

Derslik, ofis ve diğer akademik tesisler kampüste yer alır. Yurt odaları öğrenci için konaklama kapasitesine sahiptir. Kampüste öğrenciler ve personel için mevcut diğer olanaklar arasında bir kütüphane ve öğrenci kaynak merkezinin yanı sıra, ücretsiz internet erişimine sahip birden fazla bilgisayar laboratuarları bulunmaktadır. Ücretsiz kablosuz internet kampüs genelinde öğrencilere açıktır.

Kurslar

-Genel İngilizce

-Cambridge İş İngilizcesi

-Cambridge sınav Hazırlık

-IELTS Hazırlık

TOEFL Hazırlık

-TOEIC Hazırlık

-Akşam İngilizce Kursu

-TESOL

-İş İngilizcesi

Gold Coast Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi