Güney Afrika Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Yabancı dilini geliştirmek ve daha aksanlı bir şekilde konuşmak isteyen pek çok öğrenci ya da yetişkin belli eğitim danışmanlık hizmetleri ile yurtdışında eğitim alma konusunda detaycıdır. Bu nedenle de öncesinden okul araştırmaları gerçekleştirmekte ve hangi alanda daha iyi eğitim alabilecekleri konusunda gerekli detayları incelemektedir. Güney Afrika dil okulları oldukça çeşitlidir. Özellikle yurtdışında eğitimin fazla rağbet görmesi ile birlikte bu alana eğilimler de artmıştır. Bununla birlikte de bu bölgede çok daha fazla eğitim kurumu açılmıştır. Güney Afrika bölgesinde isim yapan ve öğrencilere iyi eğitim veren pek çok kurum mevcuttur. Af Eğitim Danışmanlık da bu konuda öğrencilere destek sağlamakta ve en iyi eğitimi almaları için gerekli desteği de sağlamaktadır. Aşağıda Güney Afrika’da yabancı dil eğitimi alabilmek için hizmet veren okullar ve detayları sunulmuştur.

EC

Okul Capetown şehrinde yer almakta ve iyi bir İngilizce eğitimi sunmaktadır. Güney Afrika dil okullarından faydalanmak isteyen öğrencilerin ya da yetişkinlerin çok rahat bir şekilde seçebileceği okullar arasında hizmet vermektedir. Af Eğitim, bu alanda öğrenciler için tüm ön araştırmaları gerçekleştirmekte ve gerekli yönlendirmeleri de sağlamaktadır.  Uzun vadeli eğitim planı yapacak olanlar için de oldukça kaliteli tercihlerden biridir.

Eorocentres

Okul Güney Afrika’da Capetown şehrinde yer almaktadır. Klimalı ve konforlu binaları sayesinde öğrencilerin rahat eğitim almalarına olanak sağlamaktadır. Kaliteli bir İngilizce dil okuludur ve uzun yıllardan beri hizmet sunmaktadır. İş İngilizcesi, IELTS, genel İngilizce kursu gibi pek çok seçeneği bulunmaktadır. Af Eğitim bu alanda gerekli incelemeleri ve analizleri sağladıktan sonra öğrencilerin bu alanda eğitim alabilmeleri için gereken desteği sonuna kadar sunmaktadır. Güney Afrika dil okulları arasında en beğenilen ve talep gören okullar arasında da büyük yer tutmaktadır. Tüm bunların yanı sıra öğrenciler istedikleri dalda İngilizce eğitimi alarak kendini geliştirebilme fırsatı yakalayabilmektedir. Aynı zamanda öğrencilere bu okul bünyesinde e-eğitim imkanı da sunulmakta ve öğrenciler her yönden desteklenmektedir.

International House

Güney Afrika dil okulları arasında yine çok bilinen okullardan biridir. Hatta dünya genelinde isim yapmıştır. Cambridge Üniversitesi sertifikalı olan bu kurs, öğretmenlere İngilizce Öğretmenliği Sertifikası hizmeti de sunmaktadır. Bu nedenle genellikle öğretmen adayları tarafından çok tercih edilmektedir. İş İngilizcesi, genel İngilizce, IELTS ve TOEFL gibi alanlar için oldukça kaliteli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Af Eğitim bu alanda kişilere ya da kurumlara gereken hizmeti sağlamakta ve uygun olan okulların yönlendirmesini gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardan beri hizmet veren bu okul, İngilizcenin gerçek anlamda geliştirilebilmesi için oldukça uygun okullardan biri olarak bilinmektedir.

LAL

Güney Afrika dil okulları arasında yine en gözde okullardan biri olmayı başarmıştır. Cape Town’da bulunan ve lüks sınıfları hizmet veren bu okul pek çok alanda eğitim imkanı da sunmaktadır. Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, kısa dönemli kurslar ve iş İngilizcesi üzerine de yoğunlaşmaktadır. Uzun yıllardan beri hizmet sunmakta ve prensipli bir biçimde öğrencilere yaklaşmaktadır. Yetişkinler için de kurs veren bu okul, Güney Afrika’nın en elit dil okullarından biridir.

Af Eğitim, öğrencilerin yabancı dillerini geliştirebilmeleri için en uygun dil okulu araştırmasını sağlamakta ve öğrencileri bu şekilde yönlendirmektedir. Önemli olan yabancı dilin tam olarak öğrenilebilmesi ve gerçekten uygun okulların saptanmasıdır. Af Eğitim de bu alanda kaliteli hizmet anlayışı ile öğrencilere hizmet vermekte ve prestijini de kısa vadede kanıtlamayı başarmış olan danışmanlık kurumlarından biridir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi