Yurtdışında Temalı Yaz Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Temalı kamp eğitimleri isteyen öğrenciler için ideal seçenekler! 11 ve üstü yaş grupları için, dil kursları ile birleştirilmiş yaz kamplarında çocuğunuz hem dil öğrensin, hem hobisini geliştirsin hem de eğlensin. Fiyatlar ve detaylar için 0549 367 00 42 www.afegitim.com


HEMEN BAŞVUR


İngilizce&Kodlama ( 13-16 yaş / Cambridge şehri)

Amaç güncel teknolojik ilerlemeler çerçevesinde kodlama yeteneklerinin geliştirilmesidir. Kodlama bilgisine gerektirmez. İki haftalık eğitimler halinde sunulur. İngilizce seviyesinin orta (intermediate) seviyede olması beklenir. Ancak kodlama bilen öğrencilerin ingilizce seviyesi başlangıç da olabilir. Haftada 21 saat İngilizce, 6 saat Kodlama eğitimi verilir. Yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

İngilizce&Global Liderler ( 13-16 yaş / Cambridge şehri)

Amaç kişisel ve organizasyonel yeteneklerin uluslararası zeminde geliştirilmesi ve kişilerarası iletişim ve empatinin içinde bulunulan uluslararası ortamda desteklenmesidir. İki haftalık eğitimler halinde sunulur. İngilizce seviyesinin orta (intermediate) seviyede olması beklenir. Haftada 21 saat İngilizce, 6 saat Kodlama eğitimi verilir. Yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

İngilizce&Yaratıcı Sosyal Medya ( 13-16 yaş / Cambridge )

Amaç varolan teknoloji ile sosyal medya kullanımının içinde bulunulan uluslararası ortamda desteklenmesidir. İngilizce seviyesinin orta (intermediate) seviyede olması beklenir. İki haftalık eğitimler halinde sunulur. Yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

İngilizce&Çağdaş Dans, Bale, Pilates (12-17 Yaş, Brighton)

2 Haftalık Programlar olarak sunulur. Haftada 12,5 saat İngilizce, 17 saat klasik bale ve çağdaş dans, kareografi, vücut kondisyonu eğitimleri alınır.

İngilizce&Futbol&İspanyolca – (11-17 Yaş, Bournemouth,Mancester,Milan,Madrid)

Futbol takımlarının (Futbol antrenör ve futbolcularının antrenörlük yaptığı Yabancı dil ve Futbolu birleştiren yaz kamplarıdır) Minimum kayıt, programa göre değişmekle birlikte 1 haftadır. İngilizce/İspanyolca/İtalyanca, 7 antreman ve 1 Futbol turnuvası içeren değişik lokasyonlarda dil + futbol temasını birleştiren kamplardır. Genellikle 1. Lig takımlarından birinin stadı ziyaret edilir. İlave aktiviteler barındırır. Tam pansiyon aile yanı konaklamalı seçenek bulunmaktadır.

Real Madrid vakfı özelinde, yüksek performanslı birer haftalık futbol eğitimi/kampı seçenekleri. Yetenekli veya zaten futbol takımlarında olan çocuklar/gençler için özel tasarlanmış kamplar/ Özel kalecilik eğitimleri

İngilizce&Keşif ( 11-17 Yaş, Oxford)

Sanat ve Dizayn, İngiliz Sporları, Gazetecilik, Yaratıcı yazarlık, Fotoğrafçılık, Tenis, Okçuluk, Aşçılık, Dans, Drama, Basketbol, Futbol, Voleybol, Havuz sporları ve Yüzme konularından seçilecek 3 konu üzerinde haftada 9 saatlik eğitimi barındıran bir yaz okulu seçeneğidir.15 saat genel ingilizce eğitimi alınır.  Tam pansiyon aile yanı konaklamalı seçenek bulunmaktadır.

Diğer kamp seçenekleri için mutlaka arayın! Size uygun bir kamp seçeneği mutlaka vardır!

Bizi arayın: 0549 367 00 42

Bilgi istek ve başvuru formu

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi