Türkiyede Dil Okulu | A&F Yurtdışı Eğitim

Türkiyede Dil Okulu

Mentora Language Schools Fethiye 30.000 m2 alana yayılan kampüsü ile doğa içerisinde (en yakın yerleşime yürüme mesafesinde) alışılmışın dışında bir öğrenme deneyimi sunuyor. 8-16 yaş arası öğrencilerimiz yaz ve kış kamplarında ‘tatil, eğlence ve öğrenmeyi bir arada yaşarken, 16 yaş üzeri yetişkin öğrencilerimiz tüm yıl boyunca Genel İngilizce programına katılabiliyor.

HEMEN BAŞVUR

Öğrenciler anadili İngilizce olan öğretmenlerle yapılan derslerin yanı sıra yaş grubuna özel tasarlanmış kampüs içi ve dışı etkinliklerde İngilizceyi kullanarak pekiştirme şansını buluyor. Kampüs içinde yüzme havuzu, futbol, basketbol, beach volley sahaları ile birçok etkinlik alanında öğrencilerimiz tecrübeli öğretmen ve etkinlik liderleri ile sınıf içinde ve dışında hem İngilizce öğreniyor hem de tatilin keyfini çıkartıyor.  Mentora Language Schools Fethiye tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mentora Language Schools Fethiye’de sunulan programların yapısı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMI (Yetişkin Öğrenciler – 16 Yaş Üzeri)

PROGRAMIN YAPISI

Tüm yıl boyunca öğrenci kabul eden Mentora Language Schools Fethiye Genel İngilizce Programı aşağıdaki bileşenleri içeriyor:

 • Hafta içinde günde 4 ders saati olmak üzere haftada 20 saat Genel İngilizce eğitimi, haftada 5 ders saati konuşma dersleri

Öğrencilerimiz en fazla 10 kişilik sınıflarda anadili İngilizce olan öğretmenlerle kendi İngilizce seviyelerine uygun bir eğitim alırlar.

 • Genel derslerimiz CEFR başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar düzenlenir. Ayrıca orta seviye ve üzerinde olan öğrenciler için IELTS hazırlık dersleri sunulur.
 • İş İngilizcesi dersleri öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanır.
 • İngiliz aile yanında yaşam (Kahvaltı ve akşam yemekleri dahil)

Öğrencilerimiz, yanlarında kalacakları deneyimli İngiliz ailelerimiz ya da kampüsteki anadili İngilizce olan ekibimiz aracılığı ile okulda geçirdikleri ders saatleri dışındaki zamanlarda da sürekli İngilizce pratik yapma olanağı bulurlar.

 • Öğrencilerimiz öğle yemeklerini hafta içinde kampüste, hafta sonu ise kendi imkanları ile sağlarlar.
 • Öğrencilerimizin her gün okula geliş-gidişleri okul servisi ile sağlanır.
 • Hafta sonlarında organize edilen tüm etkinlikler ücrete dahil değildir.
 • Okul materyalleri (kitap, kırtasiye, vb.) ücrete dahil değildir.

EĞİTİM ÜCRETLERİ ( TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN)

2 hafta 3.750 TL
4 hafta 7.000 TL
8 hafta 12.000 TL
12 hafta 16.000 TL

İngiliz ailelerin yanında konaklama ücretlere dahildir (300 TL/hafta). Öğrenciler otelde konaklama tercih ettiğinde fiyatlarda değişiklik olabilir

Ücretlere havaalanı ulaşımı dahil değildir. Havaalanı ve Fethiye Otogarından kampüse ulaşım ile ilgili ücretlendirme için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz.

 

MENTORA ULUSLARARASI YAZ/KIŞ OKULU (8-16 Yaş Arası Öğrenciler)

‘Tatil, eğlence ve İngilizce Eğitimi’ni bir arada sunan Mentora Uluslararası Yaz / Kış Okul Programları, 8-16 yaş grubu için özel olarak tasarlanmıştır.

          Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Kış Okulu 21 Ocak 2018, Pazar 3 Şubat 2018, Cumartesi
Yaz Okulu* 3 Haziran 2018, Pazar 15 Eylül 2018, Cumartesi

Yaz okulu için minimum katılım süresi iki haftadır.

 

 EĞİTİM ÜCRETLERİ ( TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN)

2 hafta 3.600 TL
4 hafta 6.300 TL
8 hafta 11.500 TL
12 hafta 15.500 TL

Bu ücret aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır;

 • Mentora Language Schools Fethiye kampüsünde 4 kişilik odalarda konaklamasını,
 • Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere her gün üç öğün yemeği,
 • Hafta içinde günde 4 saat olmak üzere haftada 20 ders saati anadili İngilizce olan öğretmenlerle yapılacak sınıf içi derslerini ve günde 1 saat olmak üzere haftada 5 saat konuşma derslerini,
 • Ders malzemelerini,
 • Anadili İngilizce olan etkinlik liderleri eşliğinde kampüs içi ve dışı etkinliklerini,
 • Fethiye içi ve çevresi gezilerini,
 • Mentora Language School Fethiye kampüsündeki tüm alanların kullanımını (yüzme havuzu, futbol, basketbol, beach volley sahaları, tüm etkinlik alanları, vb.)

Ücretlere havaalanı ulaşımı dahil değildir. Havaalanı veya Fethiye Otogarından karşılama ve kampüse ulaşım talep eden öğrencilerimiz için bu hizmet Mentora Language School tarafından ek özel transfer ücreti karşılığında güvenle sağlanmaktadır. 

Dalaman Havaalanı

Tek yön               200 TL

Çift yön               350 TL

Fethiye Otogarı

Tek yön                 70 TL

Çift yön               100 TL

Havaalanı transferleri saat 08:30-22:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Okulumuzdan transfer hizmeti alacak öğrencilerimizin yolculuklarını planlarken bu saatleri dikkate almalarını rica ederiz. 

Programa katılacak öğrencilerimizin Pazar günü giriş yapıp, ayrılacakları haftanın sonundaki Cumartesi günü çıkış yapmaları gerekmektedir.

Dil Okuluna Gitmek İstiyorum Formunu doldurarak Türkiye Dil Okulları hakkında güncel bilgileri,  fiyatları ve okul şartlarını  talep edebilirsiniz.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi