Türkiyede Dil Okulu | A&F Yurtdışı Eğitim

Türkiyede Dil Okulu

Mentora Language Schools Fethiye 30.000 m2 alana yayılan kampüsü ile doğa içerisinde (en yakın yerleşime yürüme mesafesinde) alışılmışın dışında bir öğrenme deneyimi sunuyor. 8-16 yaş arası öğrencilerimiz yaz ve kış kamplarında ‘tatil, eğlence ve öğrenmeyi bir arada yaşarken, 16 yaş üzeri yetişkin öğrencilerimiz tüm yıl boyunca Genel İngilizce programına katılabiliyor.

HEMEN BAŞVUR

Öğrenciler anadili İngilizce olan öğretmenlerle yapılan derslerin yanı sıra yaş grubuna özel tasarlanmış kampüs içi ve dışı etkinliklerde İngilizceyi kullanarak pekiştirme şansını buluyor. Kampüs içinde yüzme havuzu, futbol, basketbol, beach volley sahaları ile birçok etkinlik alanında öğrencilerimiz tecrübeli öğretmen ve etkinlik liderleri ile sınıf içinde ve dışında hem İngilizce öğreniyor hem de tatilin keyfini çıkartıyor.  Mentora Language Schools Fethiye tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mentora Language Schools Fethiye’de sunulan programların yapısı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

MENTORA ULUSLARARASI YAZ/KIŞ OKULU (8-16 Yaş Arası Öğrenciler)

‘Tatil, eğlence ve İngilizce Eğitimi’ni bir arada sunan Mentora Uluslararası Yaz / Kış Okul Programları, 8-16 yaş grubu için özel olarak tasarlanmıştır.*Yaz okulu için minimum katılım süresi iki haftadır.

 

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMI (Yetişkin Öğrenciler – 16 Yaş Üzeri)

PROGRAMIN YAPISI

Tüm yıl boyunca öğrenci kabul eden Mentora Language Schools Fethiye Genel İngilizce Programı aşağıdaki bileşenleri içeriyor:

  • Hafta içinde günde 4 ders saati olmak üzere haftada 20 saat Genel İngilizce eğitimi, haftada 5 ders saati konuşma dersleri

Öğrencilerimiz en fazla 10 kişilik sınıflarda anadili İngilizce olan öğretmenlerle kendi İngilizce seviyelerine uygun bir eğitim alırlar.

  • Genel derslerimiz CEFR başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar düzenlenir. Ayrıca orta seviye ve üzerinde olan öğrenciler için IELTS hazırlık dersleri sunulur.
  • İş İngilizcesi dersleri öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanır.
  • İngiliz aile yanında yaşam (Kahvaltı ve akşam yemekleri dahil)

Öğrencilerimiz, yanlarında kalacakları deneyimli İngiliz ailelerimiz ya da kampüsteki anadili İngilizce olan ekibimiz aracılığı ile okulda geçirdikleri ders saatleri dışındaki zamanlarda da sürekli İngilizce pratik yapma olanağı bulurlar.

  • Öğrencilerimiz öğle yemeklerini hafta içinde kampüste, hafta sonu ise kendi imkanları ile sağlarlar.
  • Öğrencilerimizin her gün okula geliş-gidişleri okul servisi ile sağlanır.
  • Hafta sonlarında organize edilen tüm etkinlikler ücrete dahil değildir.
  • Okul materyalleri (kitap, kırtasiye, vb.) ücrete dahil değildir.

 

İngiliz ailelerin yanında konaklama ücretlere dahildir . Öğrenciler otelde konaklama tercih ettiğinde fiyatlarda değişiklik olabilir

Ücretlere havaalanı ulaşımı dahil değildir. Havaalanı ve Fethiye Otogarından kampüse ulaşım ile ilgili ücretlendirme için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz.

 

 

Dil Okuluna Gitmek İstiyorum Formunu doldurarak Türkiye Dil Okulları hakkında güncel bilgileri,  fiyatları ve okul şartlarını  talep edebilirsiniz.

A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

www.afegitim.com

 

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi