Dubai Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

İngilizce artık bir dünya dili haline gelmiştir ve bu dil tüm kıtalarda ortak bir dil olarak konuşulmaktadır. Elbette kişiler de İngilizce öğrenmek ve kendilerini geliştirebilmek için uygun koşullar aramakta ve bu koşullar üzerinde yoğunlaşmaktadır. Herkesin bildiği gibi, İngilizcenin çok iyi anlamda öğrenilebilmesi için mutlaka yurt dışında eğitim görmek gerekmektedir. Yurt dışında yapılan dil eğitimleri ile hem daha akıcı hem de aksanlı konuşabilmek mümkün olabilmektedir. Dünya genelinde de pek çok dil okulu bulunmaktadır. Dubai dil okulları da vermiş olduğu kaliteli eğitim hizmeti nedeniyle çok sık tercih edilmektedir. Türkiye’den de bu noktaya gidip eğitim alan pek çok öğrenci bulunmaktadır.

HEMEN BAŞVUR

Af Eğitim, Türkiye’den yurt dışına gidip eğitim almak isteyen öğrenciler için gerekli yönlendirmeleri sağlamaktadır. Özellikle iş İngilizcesi, TOEFL, IELTS ya da genel İngilizce gibi pek çok alanda eğitim veren dil okulları, İngilizcenin kısa sürede öğrenilmesine pekiştirilmesine de katkıda bulunmaktadır. Dubai dil okulları ve detayları aşağıda yer almaktadır. Öğrenciler bu okullar içinden kendileri için en uygun olanlarını seçebilmekte ve eğitim için başvurabilmektedir. Af Eğitim Dubai dil okulları arasında Es Dubai Dil Okulu ile çalışma sağlamaktadır. Es Dubai Dil Okulu hakkında genel bilgiler ise aşağıda detaylandırılmıştır.

Es Dubai Dil Okulu

Es Dubai Dil Kursu aracılığı ile pek çok alanda İngilizce eğitimi alabilmek mümkündür. Maksimum 18 kişi kapasiteli sınıflar ile İngilizce eğitimi verilmekte ve öğrenciler için daima detaylı anlatım sağlanmaktadır. İş İngilizcesi, IELTS, özel ders, konuşma İngilizcesi ve genel İngilizce gibi pek çok alanda kurs alabilmek mümkün olabilmektedir.

Dubai dil okulları arasında oldukça kaliteli hizmet sunan Es Dubai, Yeni Dubai’de bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile merkezde olan bu okula ulaşabilmek de oldukça kolaydır. Delta/Celta/Tesol niteliğindeki öğretmenler ile eğitim imkanı verilmektedir. Okulda aynı zamanda öğrenciler için çalışma odaları ve kütüphaneler de bulunmakta ve eğitim her alandan desteklenmektedir.

Kayıt

Dubai Dil okulları arasında oldukça nitelikli olan bu okula kaydolmak da oldukça kolaydır. Af Eğitim bu alanda öğrencilere gereken desteği sağlamakta ve yönlendirme gerçekleştirmektedir. Öğrencilerin ise hangi alanda İngilizce eğitimi almak istediklerini bilmeleri ve bunu belirtmeleri yeterli olmaktadır. Süreç çok hızlı bir şekilde ilerlemekte ve Af Eğitim tarafından ön araştırmalar sağlandıktan sonra okula kayıt için gerekli bilgilendirmeler öğrencilere sağlanmaktadır. Öğrenciler de gerekli hazırlıklarını tamamladıktan sonra eğitim için Es Dubai Dil Okulu’na Af Eğitim tarafından gönderilmektedir. Burada yapılan eğitimler sonucu öğrenciler gayet nitelikli bireyler olarak geri dönmekte ve yabancı dillerini her alanda kullanabilmektedir.

Sosyal Olanaklar

Dubai dil okulları arasında oldukça büyük bir yere sahip olan Es Dubai’de eğitim alan öğrenciler aynı zamanda pek çok sosyal olanaktan da yararlanabilmektedir. Dubai’nin oldukça yenilikçi ve eğlenceli bir şehir olması büyük bir artı oluşturmaktadır. Öğrenciler bu sayede eğitim alırken aynı zamanda sosyalleşebilmektedir. İngilizce konuşan kişi sayısının da bu noktada çok fazla olması, dilin desteklenmesi için de büyük olanak sağlamaktadır.

Af Eğitim, Dubai dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler için gereken tüm takipleri sağlamakta ve yönlendirmeleri gerçekleştirmektedir. Bunun için yapılması gereken şey ise sadece iletişime geçmek ve detayları belirtmek olacaktır. Hangi alanda eğitim alınmasının istendiği, Af Eğitim’e belirtildiği takdirde gereken yönlendirmeler de Af Eğitim tarafından çok kısa sürede sağlanacaktır. Af Eğitim aracılığı ile dil eğitimi almak için Türkiye’den Dubai’ye yönlendirilmiş ve başarısını kanıtlamış çok fazla öğrenci bulunmaktadır.

Dil Okuluna Gitmek İstiyorum Formunu doldurarak yurtdışında dil eğitimi hakkında bilgileri, dil kurslarının fiyatlarını ve okul şartlarını  talep edebilirsiniz.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi