Avustralya Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Avustralya Dil Okulları bulunduğu bölgeler ve şehiler;

Avustralya dil okulları, ülkenin her şehrinde bulunmasına rağmen, uluslararası öğrenciler genellikle büyük şehirleri tercih eder. Bu şehirlerin başında başkent Melbourne, Sydney, Adalaide, Brisbane, Cairns, Gold Coast, Perth gibi şehirler bulunur. 2011 yılında Avustralya’da okuyan yabancı öğrenci sayısının 550,000 ‘i aşması ülkenin eğitim konusundaki kararlılığını ve kalitesini ortaya koymaktadır. Avustralya dil eğitimi alan öğrenciye resmi çalışma izni veren tek ülkedir.

 

 

İngilizce Dil Okullarının Bulunduğu Bölgeler ve Şehirler 

-Adalaide Dil Okulları

-Brisbane Dil Okulları

-Cairns Dil Okulları

-Gold Coast Dil Okulları

-Melbourne Dil Okulları

-Perth Dil Okulları

-Sydney Dil Okulları

 

Avustralya’da eğitim öğrenciye ne gibi yarar sağlar? Eğitim sistemindeki yüksek kalitenin yanında sıra dışı bir ülke olan Avustralya kıtasını yeniden keşfetme arzusu her bireyin içinde bulunmaktadır. Yüksek standartlardaki okullarda eğitim görür, alınan diplomalar uluslararası tüm platformlarda geçerlidir. Ülkenin yaşam masrafları diğer gelişmiş ülkelere nazaran düşük seviyelerde seyreder. Üniversite, yüksekokullar ve dil okulları uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarına ekstra duyarlılık gösterir. Eğitim kurumları öğrencilerin kültürel ve dini inançlarına duyarlıdır. Öğrencinin ülkeye adım atmasından itibaren alışma ve oryantasyon konularında destek verilir. Avustralya insanı kültürlü, uyumlu, açık fikirli ve sıcakkanlıdır. Ülkede politik huzursuzluk yoktur, dünyada suç düzeyinin en az olduğu ülkeler arasındadır. Tüm bu bilgilerin yanısıra İngilizce dil eğitimi alan öğrenciye çalışma izni veren tek ülkedir. Okul dönemleri boyunca haftada 20 saat, tatillerde tam gün çalışabilirler. Öğrenciler eğitim görmeye başlar başlamaz çalışma izinlerini alır ve çalışmaya başlayabilir.

Avustralya kanunları yabancı öğrencilere sunulan kursların yüksek standartta olmasını temin eder ve garanti altında tutar. Avustralya’nın madencilik, ziraat, güneş enerjisi, fotonik, bioteknoloji, aviyonik ve çevre teknolojisi gibi çeşitli alanlardaki uzmanlığı ise dünyaca kabul görmüştür. Avustralya hükümeti yabancı öğrencilere kaliteli bir öğrenim sağlama konusunda geçmişe dayanan, kaliteli ve gelişmiş bir geleneğe sahiptir. Dünyaca tanınan uluslararası şirketler ve kurumlar Avustralya’da öğrenim görmüş kişilerde hem mükemmel İngilizce bilgisi hem de bağımsız ve stratejik düşünce kalitesini bulurlar. Öğrenciler eğitimleri boyunca hocaları ile yakın bir ilişki içerisinde olup, az öğrenciye çok hoca sayısının sağladığı avantajları tadarlar.Avustralya’da alınan diplomalar bireye hayatında hep bir adım öncelik verir. Avustralya’nın tüm okullarında bulunan modern özellikler ve tüm teknolojik yeniliklerle donanmış kampüsler Avustralya’da eğitim aldığınız dönemi unutulmaz bir tecrübe ve kültüre dönüştürecektir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi