Avustralya Cairns Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Avustralya Cairns Dil Okullarının birçoğunda üniversiteye geçiş programları ve diploma programları bulunmaktadır. İngilizce dil eğitiminin en iyi şekilde verildiği bu okullarda birinci öncelik öğrencinin eğitiminin yanı sıra öğrendiklerini pratik gündelik hayatta uygulayabilir olmasıdır. Özellikle İngilizce dil eğitimini aldıktan sonra yüksek öğrenime devam edecek öğrenciler için Avustralya eğitim cenneti sayılmaktadır. Avustralya’ da dil eğitimi alan öğrenci okumanın yanı sıra çalışmak için plan yapıyorsa, Avustralya dil okulu öğrencisine resmi çalışma izni veren tek ülkedir

 

 

Eurocentres Cairns Dil Okulları

Eurocentres Cairnes dil okulu, Cairns’in merkezinde yer alır, modern kampüsünü Cairns Business College (Cairns Ticaret Üniversitesi) ile paylaşmaktadır., 20 adet klimalı sınıf, Öğrenme Merkezi, iki adet bilgisayar odası, internet erişimi, WiFi bağlantısı, bahçe avluları, öğrenci salonları ve kahvesi, mutfak, yemek olanakları ve seyyar kantin vardır.

Kurslar

-Genel Dil Kursları

-Uzun önem Kursları

-İş İngilizcesi

-Cambridge Advanced (CAE)

-Cambridge Proficiency (CPE)

-Cambridge First (FCE)

-IELTS Kursları

 

Kaplan International Cairns Dil Okulları

Cairns, Kuzey Quinsland bölgesinde yağmur ormanları ve denizi ile ünlü bir şehirdir. Kaplan İnternational dil okulu Cairns’ in şehir merkezinde yer alır. Öğrenciler tam donanımlı sınıflarda, tecrübeli ve eğitimli akademik kadrodan eğitimlerini alırlar. Okulun tamamında kablosuz internet mevcuttur ayrıca son teknoloji bilgisayar odaları ve dinlenme merkezleri bulunmaktadır. Kaplan İnternational Cairns dil okulu NEAS tarafından akredite edilmiştir English Australia üyesidir ve okul IELTS sınav merkezidir.

Kurslar

-Tatil İngilizcesi Kursu

-Yoğun İngilizce Kursu

-Yoğun Akademik Yıl ve Sömestr Programları

-IELTS ve Cambridge Sınavı Hazırlık Kursları

-İş İngilizcesi Kursu (talep üzerine)

-CELTA Öğretmen Eğitimi

-Eğitim Gezileri

-İngilizce ve Sualtı Dalış Kursu

-Young Learner’s Program (Genç Öğrenci Programı)

-Bire bir İngilizce Eğitimi

Cairns Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi