Amerika Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Amerika Dil Okulları, yurtdışında dil eğitimi almak için İngiltere’den sonra en çok seçilen  ülkedir. Dünyaca tanınan dil okulları ile ana dili olan İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebileceğiniz Amerika’da İngilizce öğrenirken hayallerinizdeki Amerika’yı keşfedebilirsiniz.

Harika şehirleri, dünya çapında çok  önemli üniversiteleri,  okullardaki eğitim kalitesi ve insanların hafızalarına işlenen ‘Amerikan Rüyası’ ile bu ülkede eğitim görmek pek çok kişinin gerçekleştirmek istediği bir hedef.

Amerika dil okullarında eğitim almak için üniversite mezunu olmak zorunluluğu bulunmuyor. Dil eğitimi almak isteyen herkes kendisi için uygun olacak bir dil okuluna kaydını yaptırabiliyor. Kayıt yaptırılan dil okulunun  I-20 (kabul belgesi) gönderme yetkisine sahip olması gerekmektedir.  I-20; Amerika’da dil, üniversite, master eğitimi almak isteyen öğrencilerin vize  başvurularında  orijinal, ıslak imza ile sunmaları şart olan kabul belgesidir.  İngiltere, Kanada, Malta Avustralya vb. pek çok ülkede kabul belgeleri e-mail ya da faks ile gelebiliyor.  Amerika Konsolosluğu I-20 belgesinin orijinalini görmek istediği için, bu belge, ulusal posta ya da kargo ile geliyor. I-20 belgesinin üzerinde öğrencinin kişisel bilgileri, kayıt süresi, maddi yeterlilikleri ve kayıt yapılan okulun resmi bilgilerinin bulunması gerekiyor.

Amerika’da üniversite harici  devamlı eğitim veren okullar ACCET (Accrediting Council for Continuing Education and Training) tarafından akredite edilir.  Çalışmakta olduğumuz tüm dil okulları ACCET tarafından akredite edilmiştir.

Dil eğitimi için  Amerika’da en çok rağbet edilen şehirlerin başında ”Amerikan Rüyası”nı en iyi yansıtan New York bulunuyor.  New York dünyanın kalbinin attığı en büyük metropollerinden biri ve bünyesinde pek çok şey barındırıyor.  Bu nedenle New York’ta yaşam  bir o kadar zor olabiliyor. Amerika’da dil eğitimi için üniversiteleriyle ünlü ve entelektüel düzeyi yüksek olan San Franscisco, Boston gibi şehirler dil eğitimine giden öğrenciler için daha avantajlı olabileceği gibi bu şehirlerin yanı sıra San Diego, Los Angeles, Seattle, Chicago, Irvine, Washington gibi şehirler de  dil eğitimi için tercih edilen bölgelerdir.

Amerika’da dil eğitimi için seçilebilecek en iyi dil okulları, yaptıkları promosyonlar ve sundukları indirimli fiyatlarla, Kaplan, LSI (Language Studies International), Embassy Ces, ELS, FLS, Kings Colleges, St Giles, Polly Language Institute, Eurocenters, EC (European School) gibi okullar sıralanabilir.  Bu okulların detaylarına ve güncel fiyat listesine web sitemizdeki  Amerika dil okulları fiyat listesi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Af Yurtdışı eğitim size özel indirimli amerikada dil okulu fırsatları sunmaktadır.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi