a&f Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı | A&F Yurtdışı Eğitim

A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurt dışı eğitimde sunulan seçenekler içinde;yaz okulları, üniversite programları, dil eğitimi, mesleki programlar ve sınav hazırlık kursları (TOEFL, IELTS) en popüler olanlarıdır.

İngilizce, milyonlarca insanın gerek iş hayatı gerekse sosyal yaşamları için kullanım zorunluluğu olan dillerin başında geliyor. Bu anlamda  dil eğitiminin bir parçası olan İngiltere dil eğitimi binlerce kişinin başvurduğu bir yöntem halini aldı. Bir yabancı dili öğrenmenin en iyi yolu kuşkusuz o dilin ana dil olarak konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmektir. Bu sebeple yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tercihlerini, başta İngiltere dil okulları olmak üzere Amerika dil okulları, Kanada dil okulları ya da Avustralya dil okullarından yana kullanıyorlar.

Uluslararası firmaların Türkiye piyasasına girmiş olmaları ve Türkiye’deki firmaların da yurtdışına açılmaları sebebiyle İngilizce, iş hayatının vazgeçilmez gerekliliği haline gelmiştir. Bu kapsamda firma sahipleri ve yöneticileri yurtdışında profesyonel iş hayatı için tasarlanmış iş ingilizcesi programlarından yararlanıyorlar. Daha çok İngiltere’de eğitimi tercih eden iş adamları kısa süreli-yoğun iş İngilizcesi programları ile ilgileniyorlar. İş dünyasının yanı sıra, üniversite öğrencileri ve üniversiteden henüz mezun olmuş ve iş hayatına başlangıç yapacak olan kişiler de yurtdışı dil eğitimi ya da yurtdışı yüksek lisans programlarını tercih ediyorlar.

Türkiye genelinde bulunan yurtdışı eğitim danışmanlığı acentaları, yurtdışı dil okulları ya da yurtdışı üniversite eğitimi konularında ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yurtdışında Eğitim almak isteyen kişilerin en çok karşılaştıkları problemler; kişiye uygun doğru dil okulu’nun belirlenememesi ve vize prosedürü ile ilgili yanlış yönlendirilmek. Bu amaçla 2001 yılında kurulan ve bugün 40 seçkin yurtdışı eğitim acentesini bünyesinde barındıran UED (uluslar arası eğitim danışmanları derneği) yurtdışı eğitimi almayı hedefleyen kişilere kontrollü hizmet verilmesine yardımcı olmaktadır. Her yıl birkaç kez düzenlenen yurtdışı eğitim fuarı da öğrencilere alternatifler sunmaktadır.

UED üyesi bir Yurtdışı eğitim danışmanlık şirketinin görevi; yurtdışında üniversite eğitimi, yurtdışında dil eğitimi ya da yurtdışı yaz okulu eğitimi almak isteyen öğrenci adayına; uygun okul ve program hakkında doğru bilgiyi vermek daha sonra ilgili ülkenin vize prosedürünü doğru bir şekilde anlatmak son olarak da gidiş işlemleri ile ilgili olan uçak bileti ve havalimanı transferini organize etmektir.

1998 yılından beri İstanbul Beşiktaş’ta ki ofisinde hizmet veren A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tecrübeli kadrosuyla bütçenize en uygun olan programı belirlemekte, vize işlemlerinizden ekonomik uçak bileti teminine, havalimanı transferinizden kalacağınız yerin ayarlanmasına kadar birçok hizmeti ücretsiz sunmaktadır. a&f eğitimin internet sitesinde yayınladığı yurtdışı eğitim fiyatları, resmi temsilciliğini yaptığı dil okullarının internet sitesi üzerindeki fiyatlarla birebir aynıdır.

A&F hakkında

Referanslarımız

Medyada Biz

Yurtdışı Eğitim ile ilgili her konuda (0212) 259 07 74 ya da (0212) 258 09 20 ya da no’lu telefonlarımızdan bizimle bağlantı kurabilir ya da af@afegitim.com adresine e-mail atabilirsiniz.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi