LiveZilla Live Chat Software

a&f Hakkında

 
a&f_hakkinda

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Beşiktaş İstanbul

Yurtdışı Eğitim alanında geniş servis veren a&f Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hakkında;

İstanbul’da yurtdışı dil eğitimi konusunda kendisini geliştirmek isteyen, ya da mesleğinde profesyonelleşmek isteyen tüm yaş gruplarına Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti vermek üzere 1998 yılında kurulmuştur. 2006 yılında Alanya Şubemiz hizmete girmiştir.

Yurtdışı Eğitim sektörünün önde gelen firmalarından biri olan a&f yurtdışı eğitim danışmanlığı’nın yurtdışı ağı; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, İrlanda, İskoçya, Yeni Zelanda ve Malta gibi bir çok ülkeye yayılmış ve bu ülkelerin çeşitli bölgelerindeki okulların resmi temsilciliği ile güçlenmiştir.
Akademik danışmanlık hizmeti veren a&f yurtdışı eğitim; yurtdışı dil okulu, sertifika ve diploma programları, sınav hazırlık kursları, iş İngilizce’si programı, mesleki programlar, öğretmenlere özel kurslar, yurtdışı yaz okullarına katılmayı düşünen herkese geniş servis hizmeti vermektedir.
a&f yurtdışı eğitim, yurtdışında eğitim kalitesi kanıtlanmış pek çok eğitim kuruluşunun resmi temsilciliğini yapmaktadır. İngiltere’de bulunan okullar British Council, Amerika okulları ACCET, Kanada okulları Languages Canada, Avustralya okulları NEAS, Malta okulları FELTOM onaylarına sahiptir. a&f yurtdışı eğitim temsilciliğini yaptığı tüm okulların web sayfalarında yayınlanan orijinal fiyatları üzerinden işlem yapmaktadır. Ayrıca danışmanlık ücreti talep etmez. Ayrıca sizin belirlemiş olduğunuz herhangi bir okul için de ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. a&f yurtdışı eğitim olarak tüm gençlerin bu fırsatlardan ve tecrübelerimizden yararlanarak kendilerini geliştirmelerini hedefledik.
 Posted by at 18:11