Yurtdışı Eğitim | A&F Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim,Yurtdışı Eğitim Fuarı,Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı eğitim almak isteyen öğrenciler için artık ilk ziyaret noktası yurtdışı eğitim fuarı, en iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketlerine bu şekilde ulaşabilen öğrenciler, iyi derecede İngilizceye sahip olmak  ve iş hayatının yanı sıra günlük ve sosyal yaşantı için de gerekli hale gelen ingilizce eğitimlerini yurtdışında almak istiyor. Yazma ve konuşma dilinde akıcı bir İngilizceye sahip olabilmek için pek çok yöntem var. Türkiye’de üniversiteden henüz mezun olmuş kişiler ve özellikle uluslararası şirketlerde çalışan iş adamları Türkiye’de İngilizce dil eğitimi almak yerine Yurtdışında İngilizce dil eğitimi almayı tercih ediyorlar. İş adamları İngilterede kısa süreli yoğun iş İngilizcesi programlarını tercih ederken, eğitimlerini tamamlayan gençler İngiltere’de Eğitim’in yanı sıra Amerika’da eğitim ve Avustralya’da eğitimi tercih ediyorlar. Yurtdışı dil okulları İngilizce programları minimum 2 haftadan başlayıp 48 haftaya kadar devam edebiliyor.

-Dil Okulları Fiyat Listeleri

-Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

-Yurtdışı Eğitim Programları

-Yurtdışı Eğitim Bursları

-Yurtdışı  Eğitim Fuarları

-Yurtdışı Eğitim Rehberi

-Yurtdışı Promosyonlu Okullar

-Yurtdışı Eğitim Fırsatları

 

Türkiye’de yüksek öğrenimini tamamlayan gençler yurtdışında çeşitli ülkelerde çeşitli sebeplerle eğitim almak istiyorlar. Bu programlar şöyle sıralanabilir;

-Yurtdışında Üniversite

-Yurtdışında Yüksek Lisans

-Yurtdışı Dil Eğitimi

-Yurtdışı İş İngilizcesi

Yurtdışı Sertifika-Diploma Programları

-Yurtdışı Yaz Okulları

-Yurtdışı Sınav Hazırlık Kursları

-Yurtdışı Staj Programları

Yurtdışında eğitim alan öğrenciler İngilizce dil düzeylerini geliştirmenin yanı sıra uluslar arası arkadaşlıklar edinme ve farklı bir ülkenin kültürünü yakından tanıma fırsatı da elde ederler. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler ülke konusunda geniş bir seçim yelpazesine sahipler ancak tüm alternatifler içerisinde İngiltere eğitim, Amerika eğitim, Kanada eğitim, Avustralya eğitim, Yeni Zelanda eğitim, İrlanda eğitim Güney Afrika eğitim en çok tercih edilen ve anadili İngilizce olan ülkelerdir.

15 yıldır eğitim sektöründe yer alan bir yurtdışı eğitim danışmanlığı acentesi olarak yurtdışında çeşitli programlara pek çok öğrenci gönderdik. 15 yıldır referanslarla ayakta duran bir yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketi olarak öğrencilerimizin memnuniyeti bizim için 1. sırada gelir. Yurtdışına gitmek isteyen öğrenciler, ihtiyaçları olan en doğru ve detaylı bilgiye çeşitli yurtdışı eğitim forum sitelerinden ulaşabilecekleri gibi her yıl Nisan ve Eylül aylarında düzenlenen yurtdışı eğitim fuarlarına katılan yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden de ulaşabilirler.

Yurtdışı yaz okulları içerisinde özellikle İngiltere yaz okulları çok fazla seçeneğe ve programa sahiptir. Günümüzde ilköğretim okullarında belirli seviyelerde İngilizce eğitim veriliyor. Bu eğitimi pekiştirmek amacıyla Yurtdışı yaz okullarında alınacak 3-4 haftalık aktiviteli eğitim öğrenciye gerek derslerinde gerekse dile olan yatkınlığı arttırmada oldukça fayda sağlayacaktır. Yurtdışı yaz kamplarının yanı sıra yurtiçinde de çeşitli yaz okulları düzenleniyor. Çocuğunu vize prosedürüyle uğraştırmak istemeyen, daha ekonomik yaz kampı programından faydalanmak isteyen ebeveynler yurtiçi yaz kamplarını tercih edebilir.

Genel bir bakış açısıyla baktığımızda Yurtdışı eğitim fiyatları her yaş grubundan öğrenci için farklı bir seçenek sunar. Örneğin İngiltere’de dil eğitim almak isteyen bir öğrenci danışmanlık firmaları web sitelerinden, İngiltere dil okulları fiyat listesine ulaşabileceği gibi aynı zamanda İngilterede ki en ucuz okullara da ulaşabilir. Bu çerçevede İngiltere, dil eğitimi alınabilecek başlıca ülkelerden biridir. Londra, Oxford, Cambridge, Bournemouth, Brighton, Portsmouth, Manchester, Hastings gibi şehirler en çok tercih edilen şehirlerdir.

İngiltere dil okulları çeşitli kurumlarca onaylıdır, British Council bu kurumların başında gelir. Öğrencilerin güvende olabilmeleri için British Council tarafından onaylı olması gerekir. Bunun dışında bu okulların bir kısmı English UK, Quality English, IALC, The English Network tarafından da akredite edilmiştir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi