Polonya'da Eğitim | A&F Yurtdışı Eğitim

Polonya’da Üniversite Okuyun

Polonya üniversite eğitimi için  harika bir ülkedir sınav problemi olmadan avrupanın en iyi üniversiteleri arasında bulunan üniversitelerin içinden seçebileceğiniz, uygun fiyatlı birçok program bulabilirsiniz. Polonya’nın eğitim geleneğinin temelleri orta çağa dayanmaktadır. Kraków ‘da bulunan Jagiellonian Üniversitesi 14.yy’ da kurulmuş olup, Avrupa’daki en eski üniversitelerden biridir. Sunulan program çeşitliliği oldukça çeşitli olup, okullar seçenekleri talebe göre her geçen gün arttırmaktadırlar.

Polonya diplomaları Avrupa Birliği (AB) ve dünya çapında tanınmaktadır, tanıyan ülkeler arasında ABD, Kanada ve Avustralya vardır. Polonya’da okumak size hem iyi bir eğitim alma şansını hem de AB ve diğer ülkelerde iyi bir iş bulma şansı sağlayacaktır!

Leh eğitiminin yüksek kalitesi, Uluslararası kariyer yapan Leh bilim adamlarına bakarak anlaşılabilir. Mesela ilk bütün yüz transplant işleminin, Poznan Tıp Akademisi mezunu olan Maria Siemionow’un önderliğindeki bir grup cerrah tarafından ABD’nde yapıldığını biliyor muydunuz?

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi