Yurtdışı Eğitim ve Önerilerimiz | A&F Yurtdışı Eğitim

Günümüzde iyi derecede İngilizce konuşmak iş dünyasının yanı sıra sosyal yaşam içinde gerekli hale gelmiştir.

Akıcı bir İngilizceye sahip olabilmek için İngiltere dil okulları, Amerika dil okulları, Kanada dil okulları, İrlanda dil okulları ya da Avustralya dil okullarından birine ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda minimum 4 haftalık maximum 48 haftalık kayıt yaptırıp İngilizce dil düzeyinizi istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Yurtdışı İngilizce dil kurslarında ders saatlerine ve kursun içeriğine göre değişik ilgi alanlarına yönelik düzenlenen programlar içerisinden mutlaka her öğrencinin ihtiyaç ve bütçesine uygun bir kurs bulunur.

Yurtdışı dil okulları çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunlardan bazıları, genel İngilizce, mesleki İngilizce, akademik İngilizce, sınav hazırlık kursları TOEFL, IELT foundation kursları, executive İngilizcedir. Yurtdışında İngilizce kurslarına her yıl binlerce öğrenci katılmaktadır. Özellikle yaz aylarında yurtdışı yaz okullarına talep oldukça fazladır.

Yurtdışında İngilizce kurslarında öğrencilerin çoğu İngiltere dil kurslarını tercih etmektedir. İngiltere dil okulları İngilizce eğitiminde uzman ve güvenilir bir program sunmaktadır. Ayrıca Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth, Portsmouth ve Cambirdge gibi şehirlerde pek çok ekonomik dil okulu vardır. Öğrenciler haftada 15-20 saatlik İngilizce dil programlarını tercih edebilecekleri gibi yoğun olan haftalık 25-30 saatlik programları da tercih edebilirler. Eğitimlerinin yanı sıra part-time çalışmak isteyen öğrenciler daha çok Londra dil okullarına uzun dönemli kayıt yaptırmaktadırlar.
İngilteredeki dil kurslarına kayıt yaptıran öğrencilerin büyük bir kısmı Avrupa ülkelerinden gitmektedir. İngilizce dil eğitimi almak isteyen Uzak Doğu’lu ve Güney Amerikalı öğrencilerde İngiltere dil kurslarını tercih etmektedirler.
Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyen Türk öğrenciler daha çok Yurtdışı eğitim acenteleri aracılığı ile işlem yapmayı tercih etmektedirler. Özellikle UED üyesi yurtdışı eğitim şirketleri ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedirler. Öğrenciler adına dil okulunun ayarlanmasından, vize işlemlerine, uçak biletinin ayarlanmasından, konaklama yerinin organize edilmesine kadar tüm işlemleri ücretsiz gerçekleştirmektedirler.
AF Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak biz; daha çok güney İngiltere dil okullarını öneriyoruz. Bu okullardan bazıları; Kings Colleges, Kaplan International Colleges, Eurocenrtes, Studio Cambirdge, St Giles, Hampstead School of English, Malvern House, Westbourne Academy, Language Specialists International, LSI, Enforex, Embassy Ces, Twin English Centres, Stanton School of English, English2000 School of English, European Centres, Southbourne School of English, Wimbledon School of English.
İngiltere yaz okulları için ise daha çok, Studio Cambridge, Anglo Continental ve Kings Colleges önerdiğimiz dil okulları arasındadır.
Amerika yaz okulları, Malta yaz okulları ve Kanada yaz okulları da çalıştığımız ülkeler arasındadır ancak biz AF yurtdışı eğitim olarak 8-17 yaş grubu söz konusu olduğunda Türkiyeye en yakın olan İngiltere yaz okullarını daha çok öneriyoruz.
1998 yılından beri yurtdışı eğitim sektöründe yer alan bir yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi olarak öğrencilerimize yurtdışına çıktıktan ve oradaki eğitimlerine başladıktan sonra da ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Öğrencilerimiz bizlerle internet sitemiz üzerindeki telefon numaralarımızdan ya da canlı destek hattımızdan diledikleri zaman bağlantıya geçebilirler

Saygılarımla

Feray Polat Sarı

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi