TAV Havaş Turizmden Haberler | A&F Yurtdışı Eğitim

Çocuklarını İngiltere Yaz Okuluna Gönderenlere TAV Havaş Turizm’den Uygun Seyahat Paketleri

İngiltere yaz okuluna çocuklarını göndermek isteyen aileler her yıl gün geçtikçe artıyor. Ailelerin en büyük sorunları havaalanında çocuklarının yaşayabileceği sorunlar. TAV Havalimanları Holding’in sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde, çocuklarınızda güvenli bir şekilde seyahatlerine başlayabiliyorlar.

Ülkemizde İngilizce eğitiminin anaokulundan başlaması ve ilköğretimde yoğunlaşması çocuklarının gelişimi açısından aileleri mutlu ederken, okulda öğrendiklerini pekiştirmek ve kulak alışkanlığı kazandırmak dile karşı aşinalığı iyileştirmek için İngiltere’ye yaz okuluna göndermek istiyorlar. Ailelerin stres yaşadıkları konulardan biri de, çocuklarının tek başına seyahat etmeleri. TAV Havaş Turizm ile yapmış olduğumuz işbirliği çerçevesinde, uçak bilet rezervasyonlarının beraberinde yaş, uçuş sınıfı, statü farketmeksizin dileyen herkese özel yolcu hizmetleri veriyor ve bunlardan biri de refakatsiz çocuklara sunmuş olduğu çözüm. Yurdışı uçak biletleri için başvuracağınız çözüm odaklı adres TAV Havaş Turizm ve Seyahat Acentası aklınız kalmadan çocuklarınızın her türlü seyahat organizasyonuyla ilgileniyor. Nasıl mı?

TAV Havaş Turizm ve Seyehat Acentası Kurumsal Pazarlama Yöneticisi Melis Yalman’dan Havaş Turizm Seyahat Acentası ve kardeş markası ”primeclass” CIP Servis hakkında daha detaylı bilgi aldık.

TAV İşletme Hizmetleri’nin diğer bir markası olan, IATA, TURSAB, ASTA, MPI, UFTAA ve SITE gibi birçok yerli ve yabancı kuruluş üyesi TAV Havaş Turizm ve Seyahat Acentesi, TAV İşletme Hizmetleri güvencesiyle bireysel ve kurumsal müşterilerine, uluslararası birçok farklı turizm ve seyahat şirketleriyle uyum içinde çalışarak,yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet rezervasyonları, otel rezervasyonları, araç kiralama, tur organizasyonları, kongre-seminer-toplantı organizasyonlarında profesyonel hizmet anlayışı ve konusunda uzman ekibiyle yenilikçi, yaratıcı ve sıra dışı hizmetler üretmektedir. Müşterilerine özel hizmet vermeyi, onlara ayrıcalığı hissettirmeyi öncelikli amaç olarak edinen Havaş Turizm, tüm seyahatlerinizde ve organizasyonlarınızda, sizlerle çözüm ortağı olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

”primeclass” CIP Servis’in sunduğu avantajlar; havalimanına özel bir kapıdan girebilmek, anlaşmalı havayollarının business check-in kontuarlarında işlem yaptırabilmek, hızlı güvenlik ve pasaport bankoları, özel yolcu salonları, alışverişte asistanlık ve terminal içi özel bir araçla uçağa ulaşımın beraberinde birçok ayrıcalıklı hizmet sunuluyor. Böylece, deneyimli personel tarafından verilen hizmetler sayesinde havaalanında geçirilen zaman eğlenceli bir hal alıyor. Aileniz ve siz havaalanı telaşına hiç girmeden, CIP konforu ve rahatlığıyla yolculuğunuzun tadını çıkarıyorsunuz. Dilerseniz özel şoförlü transfer hizmetleri de alabiliyorsunuz. ”primeclass” CIP Servis artık, farklı ülkelerdeki havalimanlarıyla yaptığı işbirlikleri ile, yolculara özel karşılama ve asistanlık hizmetleri* de sunmaya başlamış bulunuyor. Hizmet verilen havalimanları Ankara, Atina, Bakü, Barselona, Bangkok, Batum, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Kişinev, Dubai, Enfidha, Frankfurt, Hamburg, Hong Kong, İstanbul, İzmir, Hartum, Kuala Lumpur, Kuveyt, Madrid, Malta, Milano, Moskova, Münih, Muskat, Osaka, Paris, Pekin, Prag, Seul, Şangay, Singapur, Üsküp, Stokholm, Stuttgart, Sudan, Selanik, Tel Aviv, Tiflis, Tokyo, Varşova, Venedik, Viyana, Zagrep ve Zürih şehirlerinde yer alıyor. ”primeclass” CIP Servis ayrıca; havayolu firmaları, bankalar ve diğer anlaşmalı kuruluşların sık uçan ve yüksek kalitede hizmet veren mekanları tercih eden müşterileri için de CIP Lounge işletmeciliği hizmeti veriyor.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi