Yurtdışı Eğitim Programları | A&F Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim Programları

Genel Dil Programları

İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Irlanda, Almanya, Fransa, İspanya, Malta, Güney Afrika, İsviçre,Çin, İskoçya,İtalya gibi bir çok ülkede temsilciliğini yaptığımız 500 üzerinde dil okulundan size en uygun olanına kaydınızı yaptırabilir bu sayede yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Bu program ile konuşma, yazma, gramer telaffuz ve kelime haznenizi geliştirebilirsiniz. Yurtdışındaki okullarımızın belirlemiş olduğu başlangıç ve bitiş tarihleri göz önünde bulundurularak kayıt işlemlerinizi yaptırabilir, eğitim danışmanlarımız eşliğinde 2 haftadan başlayıp 48 haftaya kadar olan süre ve haftalık 15, 20, 25, 30 ders saatlerine varan programlar doğrultusunda programınızı oluşturabilirsiniz.

Bu programlarda her seviye için sınıf bulunmaktadır.

Executive Programlar

Daha çok is adamlarına yönelik bu program en az 1 haftadan baslar ve sizin isteğiniz doğrultusunda süre uzatılabilir. Bu program sayesinde kısa süre içerisinde yoğun bir biçimde is hayatınızda kullandığınız lisanı, gramerinizi, telaffuzunuzu ve kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.

Bire bir kurslar

Kısa sürede dildeki kişisel eksikliklerin giderilmesi amacına yönelik sunulan bir programdır. Program katılımcının isteği doğrultusunda hazırlandığı için belirlenmiş bir katılım düzeyi ya da minimum katılım süresi yoktur. Program genel dil eğitiminin yanı sıra mesleki programları da(pazarlama,finans, turizm, bankacılık, sigortacılık) içerebilir.

İş İngilizcesi

Bu programda öğrencilere genel dil programı ve is İngilizcesi bir arada sunulur. Kursa katılacak kişinin minimum orta düzeyde dil bilgisine sahip olması gerekir. Programın içeriği; is yazışmaları, telefonda görüşmeleri, rapor hazırlama, sunum gibi konulardan oluşmaktadır.

Sertifika ve Diploma Programları

Programın asıl amacı mesleğinde profesyonelleşmek isteyen fakat yeterli vakti olamayan kişiler için kısa sureli mesleki eğitim olanakları sunmaktır. Bu programlar ihtiyaç duyulan sureye göre 12 haftadan başlayarak, 24 ve 36 haftalık sürelerde tercih edilebilir. Master düzeyinde olabilecek bu programların en belirgin özelliği maliyetinin master programlarına göre çok daha düşük olmasıdır. Sertifika programlarına katılabilmek için orta düzeyde dil bilgisine sahip olmak yeterli. Üniversite mezunu olma şartı bulunmuyor. Ayrıca bu programlara katılırken TOEFL, IELTS, GMAT gibi sınavlara girmenize de gerek kalmayabilir.

Öğretmenlere Özel Kurslar

İngilizce öğretmenleri için olan bu program sayesinde telaffuz, dil geliştirme, sınıf içi hakimiyet gibi konularda eğitim alarak İngilizce'nizi mesleğinize uygun şekilde kullanabilirsiz.

Akademik Dönem Programları

Bu programlar 6-9 ay süreli olup genel dil eğitiminin yani sıra Master ve Üniversite programlarına hazırlayıcı nitelik de taşıyabiliyor. Akademik dönem programları sonucunda düzenli ve sıkı bir çalışmayla dilinizi yeterli seviyeye çıkarabilir; TOEFL, GMAT, IELTS gibi sınavlardan iyi puanlar alabilirsiniz.Katılım süresi 24 ila 48 hafta arasında değişen bu programın en önemli özelliği genel dil kursları programlarına oranla % 25 – 30 daha ekonomik olmasıdır.

Bu program sayesinde katılımcı gramerini, telaffuzunu, kelime haznesini ve dil iletişim kabiliyetini geliştirme imkanına sahip olur.

Sınav Hazırlık Kursları

4 hafta dan başlayan, IELTS, TOEFL, PET, FCE, DELE, DELF, CILS gibi sınavlara hazırlayan programdır.

Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrencilerin 1 akademik yıl boyunca yoğun İngilizce eğitiminin yani sıra üniversite giriş için çeşitli konularda eğitim aldıkları bir programdır.

Yaz Okulları

9 – 17 yas arası öğrencilerin lider öğretmenler eşliğinde grup halinde, eğitimin yani sıra çeşitli sosyal aktivitelerde de bulundukları program tipidir.

Au-Pair Programı: Anne yardımcılığı da dediğimiz bu program;18-27 yas arası en az lise mezunu genç bayanların yabancı dillerini geliştirebilecekleri bir yöntemdir. Çalışarak İngilizce öğrenmenin en iyi yöntemlerinden biri olan au-pair programı aynı zamanda İngiliz ailelerin yanında kalarak pratik yapma olanağı da sunar.

Demi-Pair Programı

İngiltere ya da Avustralya da bulunan bir dil okuluna en az 24 haftalık kayıt yaptırdığınız takdirde Demi Pair'lik programına katılabilir ve okulun anlaşmalı olduğu bir ailenin yanına yerleştirilerek yeme-içme ve konaklama ihtiyaçlarınızı ücretsiz hale getirebilirsiniz. Demi Pair İngiltere'de haftada 10 saat, Avustralya da ise haftada 15 saat aileye yardımcı olur.

Bu programla Demi Pair yanına yerleştirildiği aileye gerek hafif ev islerinde gerekse çocukların bakimi konusunda yardımcı olur. Demi Pair haftada 10 saat (günde 2 saat) çalışır.

Work&Study(Sandwich Program)

Study+Work Staj Programları (Professional English Programmes) İngiltere'de dil eğitimi ve meslek stajını bir arada yapmak isteyen öğrenciler için ideal bir program olup , bütün ülkelerden gelen öğrencilere açıktır. Program İngiltere'de bulunan National Council of Further Education (NCFH)tarafından tanınmış olup , programı başarıyla bitiren öğrenciler uluslarası sertifika almaya hak kazanırlar.Programın ücretli ve ücretsiz staj seçenekleri bulunmaktır.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi