Avustralya'da Dil Eğitimi | A&F Yurtdışı Eğitim

Avustralya' da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için yüksek kaliteli eğitim sistemi ve kaliteli dil okullarının yanısıra , Avustralya; kültürü ve biyolojik çeşitliliği ile de tercih edilen ülkeler arasındadır. Avustralya dil eğitimi öğrencilerinin  hedef ve ihtiyaçlarına en uygun olan ingilizce eğitim programı ve aynı zamanda kaliteli ve  donanımlı bir okulda eğitim alabilmeleri adına Avustralya eğitim danışmanlığı yapan bir firmadan destek almaları çok önemlidir. Ücretsiz Avustralya danışmanlık hizmeti veren firmamız öğrencinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, kendisi için en uygun şehir,dil okulu ve  eğitim programı seçilir.

Avustralya'da dil eğitimi alırken çalışmak isteyen öğrenciler için en doğru seçimdir. Dil eğitimi alan öğrenciler Avustralya'da okurken haftada 20 saat çalışabiliyorlar. Yaz tatillerinde ise full time (tam gün) çalışma imkanına sahipler.

Avustralya eğitim sistemi; okul öncesi eğitim, ilköğretim, kıdemli orta öğretim ve yüksek öğrenim aşamalarından oluşmaktadır. Tüm eyaletlerin kendi içinde eğitim sistemleri mevcuttur. Yüksek öğrenim  okulları devlet ve özel üniversitelerden oluşmaktadır. Avustralya dünyanın en gelişmiş uzaktan eğitim sistemine sahiptir.

Avustralya da en popüler eğitim bölgeleri başlıca, Brisbane, Sydney, Adeliade, Melbourne, Pert, Gold Coast,'dur.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi