Yeni Zelanda'da İngilizce Eğitim-Yurtdışı Eğitim | A&F Yurtdışı Eğitim

Yeni Zelanda Dil Eğitiminin İngiltere Dil Eğitimine oranla avantajı; dünya çapında şubeleri bulunan, eğitim kaliteleri ve standartları yüksek okulların yaptıkları ciddi promosyonlarla çok kaliteli bir eğitimi aynı okulun İngiltere'de ki şubesinin yarı fiyatına alınabilmesidir. Yeni Zelanda'da ki Okulların standartları ve fiyatları arasında ciddi farklar bulunmuyor. Ayrıca Yeni Zelanda'da Türk öğrenci yoğunluğu diğer ülkelere oranla yok denecek kadar az.

Dünyanın en güvenli ülkelerinden olan ve refah düzeyi yüksek ilk 10 ülke arasında bulunan Yeni Zelanda'da kaliteli eğitimi çok uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkün…

A&F Eğitim danışmanlığı olarak kuruluş yılımız olan 1998 yılından buyana Yeni Zelanda İngilizce eğitim okulları Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. Yurtdışı eğitim danışmanlığında verilen hizmetlerden olan üniversitelerin Doktora, Lisans Programları Yüksek Lisans Master , Work & Travel, Au Pair hizmetlerinin yanı sıra firmamız özellikle İngilizce dil eğitimi veren okullar için yurtdışı eğitim acente statüsü olarak hizmet vermekteyiz.

Neden Yeni Zelanda'da İngilizce Dil Eğitimi? sorusunun cevabını açık yüreklilikle şöyle özetleyebiliriz. Öncelikle dünyada pek az ülke Yeni Zelanda'da bulunan doğal güzelliklere ve biyolojik çeşitliliğe sahip. Yeni Zelanda ülke ekonomisinin statik olmasının yanı sıra neredeyse hiç ekonomik dalgalanma yaşanmayan bir ülke. Bu ekonomi sisteminin ışığında yüksek yaşam standartları ,hızlı teknolojik gelişimi ve yaşam koşullarının ucuzluğu geniş imkânlar sunuyor. Yeni Zelanda'da konaklama, yiyecek ve sağlık hizmetleri de bütçe dostu. Yeni Zelanda'da İngilizce Eğitim almak isteyen öğrencilerimizin bu ülkeyi seçmek istemesinde ki en büyük sebeplerinden bir diğeri de eğitim koşullarının öğrenci bütçelerine hitap ediyor olması. İngiltere de ve Amerika'da bulunan İngilizce dil eğitimi veren okulların Yeni Zelanda şubeleri aynı standartlara sahip olmasına rağmen neredeyse yarı fiyatına öğrencilere hizmet vermekte.

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler ülke tercihi yaparken öncelikle o ülkenin anadilinin İngilizce olmasına, eğitim aldıkları okulların standartlarına, Uluslararası Eğitim standartları direktörü olan English New Zeland sisteminde okulların aldığı derecelere bakarak karar vermektedir.

Günümüzde Türkiye'de eğitim gören öğrencilere yurtdışın da dil eğitimi ve yurtdışında yaz okulları diyince ilk akıllarına gelen ülke İngiltere'dir. İngiltere de dil eğitimi veren okullar sadece Türkiye'den değil tüm dünyadan gelen genel talep üzerine arz talep dengesini sağlayabilmek için fiyatlarını yüksek tutarlar. Konsolosluk vize prosedürleri öğrencilere zorlayıcı gelir ve okullarda çok sayıda Türk öğrenci olması ingilizce öğrenme hızında negatif bir durum oluşturur. Danışmanlık hizmeti alan öğrenci kıyaslama yapar ve karar verme noktasına gelince kendisi için en iyisini ister. Son dönemlerde öğrencilerin tercihlerini Yeni Zelanda dil okullarından yana kullanmaları buna bağlanabilir .

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi