Hastings | A&F Yurtdışı Eğitim

Hastings, şehrine St Leonards da denir. Şehir doğu Sesex'te ve İngiltere'nin Güney kıyısındadır.
Tarihsel anlamda,Hastings İngiltere'nin Norman fethi ile bağlantısı ile şöhret olmuştur.Hastings, yüzyıllar boyunca, önemli bir balıkçı limanı idi; İngiltere'deki en büyük plaj tabanlı balıkçı filosuna sahipti. Demiryolunun 1760 lı yıllarda gelişi ile bir sahil beldesi.haline gelmiştir. Kasaba "televizyonun doğum yeri" olarakta bilinir. 1922 1924 John Logie Baird Linton Crescent 'te yaşamıştır. Otel sayısının azalmasına rağmen turistik olarak Hastings hala cazibesini koruyor. Satranç ve koşu gibi uluslararası tabanlı kültürel ve sportif etkinliklere ev sahipliği yapar.

Hastings adını"Hæsta halkının", "Hæsta sayısı / takipçi aile" anlamına gelen Eski İngilizce kabile adı Hæstingas'tan türetilmiştir.

Turizmin gelişmesine kadar, balıkçılık Hastings 'sanayisinin temelini oluşturmuştur. Balıkçılık sektörü en az 400, 600, yıl boyunca, Hastings uçurumlarının altında, aynı sahilde yapılmıştır.
Hastings kumtaşı kayalıkları üzerindeki kale ve Hastings Pier şehrin simgeleri olarak kabul edilir. Küçük kilise, bazı duvarlar ve zindan bir kemer dışında Kale kalıntıları gezilip görülecek yerler arasındadır. Eski iskele güvensiz durumu nedeniyle kapalıdır.

Hastings'te dört müze vardır.; Old Town Hall Müzesi, Hastings Müzesi ve Sanat Galerisi Balıkçılar Müzesi ve Batık Gemi Müzesi İlk üç müze tüm yıl boyunca açıktır.

White Rock Tiyatrosu kasabanın çok amaçlı bir mekanıdır.Ayrıca"Elektrik Saray " diye bilinen bağımsız bir sinema vardır.

1882 yılında başlayan Hastings Uluslararası Satranç Kongresi sayesinde uluslararası oyuncuları çekmeye devam ediyor..Ülkenin en eskisi olduğunu iddia eden Hastings Yazarlar Grubu1947 yılında kurulmuştur
kasaba "ziyaretçi konumlar" kendi payına sahiptir. Bu çoğunlukla, antrenörler için düşürme-off yere yakın, Fishmarket etrafında kümelenmiş ve bir minyatür tren, fuar gezintisi ve eğlence salonları arasında; kentin bu alanda pek çok ferahlık yerler de vardır. Yakındaki uçurum demiryolları ziyaretçiler daha uzak çekmek: Mağaralar için; ve Hastings Country Park, yaklaşık Hastings arası 3 mil uzanan hafif ormanlık ve açık arazi (5 km) 12,67 km ² (6,9 mil ²) bir alan için uçurum Fairlight tops boyunca .
Inşaat Bayeaux Goblen gösterilmiştir Hastings Kalesi kalıntıları Batı Doğu ve modern Hastings hem Old Town bakan, Batı Tepesi üzerinde durmak.

Hastings Old Town alan bazıları, bir özel sektör olmasına rağmen, 'Old Town Haftası' süresince halka açılan çoğunlukla ortaçağ yarı ahşap evler, birkaç sokak korur.
Blue Reef Akvaryum (eski Underwater World) olarak St Clement Caves Smugglers 'Macera, popüler bir ziyaretçi çekim merkezidir.

Ağustos, Alexandra Park bir bira festivali ve kent içinde Deniz ürünleri ve Şarap Festivali sırasında bir yıllık karnaval ve Old Town Hafta da bulunmaktadır. Hastings hafta 14 civarında her yıl düzenlenen süresince Ekim Hastings Bonfire Toplum bir plajda şenlik ve muhteşem havai fişek gösterisi ile, sokaklarda [46] aşamalarında bir fener alayı. Dünya Crazy Golf Şampiyonası (2003'ten beri) bir yıllık bir olaydır ve deniz kıyısında Crazy Golf Sahası gerçekleştirildi.

Veya Mart ayı başlarında her yıl, yıllık Hastings Müzik Festivali var. Bu White Rock Tiyatrosu'nda düzenlenen Sahne Sanatları rekabetçi bir festivaldir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi