Bournemouth | A&F Yurtdışı Eğitim

Bournemouth İngiltere'nin güneyinde, Dorset bölgesinde yer alan 164.000 nüfuslu bir kenttir. İngiltere' nin yazlık bölgesidir. Uzun bir sahil şeridine sahip mavi bayraklı plajları vardır. Londra'ya yaklaşık 170 km uzaklıktaki Bournemouth genellikle sahili, gece kulüpleri, alışveriş imkânları ve dil okullarıyla bilinir. Bunun yanında İngiltere'nin en büyük lunaparkları burada yer alır.

Öğrenciler için çok ideal bir bölge olan Bournemouth ünlü bir üniversite olan Brooks Üniversitesine ve eğitim için gelen uluslararası öğrenci nüfusuna ev sahipliği yapmaktadır.

Bournemouth'da İngilizce dil eğitimi

Bournemouth, İngilizce Dil Eğitimine giden öğrenciler için çok avantajlı bir bölgedir. Konaklama ve yaşam giderleri Londra'ya oranla çok daha uygundur aynı zamanda Bournemouth en iyi İngilizce aksanı duyabileceğiniz bölgelerden biridir.

Bournemouth'da çok sayıda dil okulu ve yaz okulu bulunmaktadır. Kışları sakin olan bu sevimli kasaba yaz aylarında nüfus patlaması yaşar. Bournemouth Uluslararası öğrencilerin yoğunlukla tercih ettikleri nezih ve sakin bir yerdir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi