Studio Cambridge Sir Henry, 10 -14 Yaş | A&F Yurtdışı Eğitim

 

 

İngiltere yaz okullarından, Studio Cambridge Sir Henry Yaz Okulu ile ilgili tüm bilgileri, okulun bulunduğu bölge, derslerde verilen İngilizce dil eğitimi, konaklama bilgileri, okulda yapılan aktiviteler ve 2014 yaz kampı fiyat listelerini başlıklar halinde aşağıda bulabilirsiniz

 

 

Bölge

Hockerill Anglo-European College,Bishop’s Stortford

Tarihi bir merkez olan Bishop’s Stortford, 38.000 nüfuslu son derece güvenli bir bölgedir. Cambridge’e 50Km, Londra’ ya ise 60Km mesafede olup bu iki kentin ortasında bulunmaktadır. Stansted Havaalanı’na yalnızca 10 km uzaklıkta olup bunun yanı sıra Londra’da ki diğer havaalanlarına kolayca ulaşmak mümkündür. Bishop’s Stortford küçük bir bölge olmasına rağmen birçok aktivite imkanı bulunmaktadır. Büyük caddesi ve alışveriş merkezi dışında, 3 boyutlu sinema, bowling salonları ve kapalı yüzme havuzu vardır. Sir Henry programına katılacak 10-15 yaş arası öğrenciler için Bishop’s Stortford güvenli,sakin bir yerdir. Şehir merkezine ve tren istasyonuna 10 dakika yürüyüş mesafesinde olan Hackerill Anglo European College 1850’lerden bu yana eğitim vermektedir. Burada öğrenciler aynı kampüs içinde hem eğitim alıp hem de konaklayabilirler.

Konaklama

Konaklama okul kampüsüde bulunan yurtlarda sağlanıyor. 200 öğrenci kapasiteli okul yurdunda öğrenciler odalarda aynı yaş ve aynı cinsiyetten olan 2 ya da daha çok öğrenci kalabiliyor. Yurtta 24 saat görevli bulunuyor. Öğrenciler tek başlarına okul kampüsünden dışarı çıkamıyorlar. Tüm yemekler (gece yatmadan önce içecek ve atıştırmalar) konaklamaya dahildir. Okul menüsü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin dini inançları ve yemek alışkanlıkları doğrultusunda hazırlanıyor. Her öğün için sıcak ve soğuk yemekler bulunuyor. Ayrıca akşam yatmadan önce öğrencilere atıştırmalık, kek, süt, meyve suyu, pasta gibi ikramlarda bulunuluyor.

Aktiviteler

Okulumuzda sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler organize eden ve bu faaliyetlere eşlik eden aktivite ofisimiz mevcuttur. Futbol, Basketbol, Yüzme, Badminton, Voleybol ,T. shirt boyama,karakalem çalışması,suluboya,sinema,tartışma kulübü,müzik,partiler öğrencilerin katılabileceği aktivitelerdendir.

Bireysel Yardım

Okulumuzda size her zaman yardımcı olacak nitelikli elemanlardan oluşan Konaklama ve Yardım ofisimiz mevcuttur. Ayrıca okulun kapalı olduğu zamanlarda acil durumlarda arayabileceğiniz bir telefon numarası da bulunmaktadır. Ücretlerimize sağlık sigortası dahildir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi