Avustralya Eğitim Danışmanlığı | A&F Yurtdışı Eğitim

Avustralya Eğitim Danışmanlığı

Avustralya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Avustralya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kriterleri Nelerdir?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı tercihi yaparken en önemli kriterlerin samimiyet, dürüstlük ve doğallık olmasının yanı sıra acentenin  Avustralya hakkında tam olarak donanımlı, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olması da önem arz etmektedir. Aşağıda belirttiğimiz kriterler hangi yurtdışı eğitim danışmanlığını tercih etmeniz için yardımcı olacaktır. Öğrenci vizesi veya kalıcı ikamet izinleri ile ilgili değerlendirmelerinin tüm süreçlerini Avustralya Devleti yapmaktadır. Acenteler size bunlar hakkında hiçbir taahhütte bulunamaz.

-Avustralya Konsolosluğu Yurtdışı Eğitim Acenteleri Eğitimi Kursunu almış olmak

-Uluslararası Eğitim Danışmanlığı Derneği(UED) üyesi olmak

-Danışmanlık firmasının uluslararası referansları

-Sektörde edindiği güvenilirlik ve saygınlık

Neden Danışmanlık Firması ile Çalışmalıyım?

Avustralya’da eğitim alma kararı verdiyseniz ve nereye gideceğinizi, hangi okula kayıt yaptıracağınızı belirlediyseniz, okul kayıt, konaklama, vize işlemleri ve okul ödemelerini doğrudan yapabilirsiniz. Ama eğer bu süreç içinde yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, süreç içinde hatalar yaparak zaman kaybetmek veya uğraşmak istemiyorsanız bir eğitim danışmanlığı firması tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirir. Her iki tercihte de öğrenci aynı ücretleri öder.

Neden a&f Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Avustralya, Avustralya eğitim sistemi ve dil okulları eğitim seçenekleri konusunda hizmet veren acentemiz özellikle Avustralya eğitim danışmanlığında 20 yıldır uzman temsilci olarak hizmet vermektedir. Firmamız hiçbir maddi kaygı taşımadan öncelikle öğrenci memnuniyeti, en kaliteli eğitim hizmeti ve en uygun fiyat koşullarını sağlamak amacı ile çalışır sadece eğitim değil yaşam ve ülke koşulları hakkında öğrenci bilgilendirilir.

Yıllar içinde kazanılan bölgesel uzmanlık, bilgi ve birikimimizi Avustralya’da İngilizce dil eğitimi ve sertifika programları başlığı altında 15 yıldır vermekteyiz. Tüm bunların yanı sıra öğrenci okula başlayıp ülkesine dönene kadar hiçbir ücret ödemeden danışmanlık hizmeti almaya devam eder ve ekibimize haftanın her günü ülkeler arası saat farkı gözetmeksizin ulaşabilme imkanı vardır.

Hangi konularda danışmanlık hizmeti verilir?

-Öğrencinin istek ve bütçesine göre okulların belirlenmesi ve seçimi

-Okul kayıt işlemleri ve prosedürün takibi

-Öğrencinin tercihine bağlı olarak konaklama detaylarının ayarlanması

-Vize işlemleri (başvurudan vize alınana dek tüm prosedür)

-Uçak bileti

-Transferler

-Öğrencinin eğitimi bitene kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti

 

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi