Sydney | A&F Yurtdışı Eğitim

Sydney Şehri Tarihi ve Genel Özellikleri

Sydney şehri, Avustralya eğitim bölgelerinden birisi olup dünyaca tercih edilen kaliteli dil okullarına sahiplik yapmaktadır. Avustralya’da ingilizce öğrenebileceğiniz en kaliteli Sydney Dil Okulu Fiyatları ve daha fazlası için ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sydney Avustralya’nın New South Wales eyaletinin başkentidir. Avustralya’nın en eski ve en büyük ekonomik gücü sağlayan şehridir. Ülkenin ekonomik dahil her açıdan başkenti olmasına rağmen gerçekte başkenti değildir.

Sydney ‘in içine ve dışına birçok otobüs servisi vardır. Birçok şirket öğrencilere indirim yapmaktadır. Ayrıca özel otobüs turları da vardır. Sydney ‘den kuzeye Newcastle’a , batıya Blue Mountains’a güneye giderek Melbourne ve Canberra’ya ulaşılabilir.

Yelkene benzeyen çatısıyla dünyaca ünlü bina Opera Hoese buradadır. Opera House’un beyaz yelkenleri ve Harbour Köprüsü’nün güzel kemeri, Sidney’in en popüler sembollerindendir.

Neler Yapabilirsiniz ?

Sydney’de tarihi Rocks District’te alışveriş yapabilir, göz alıcı plajlarında sörf yapmayı öğrenebilir, muhteşem dünya mutfağının tadını çıkarabilir ya da Blue Dağları’nı keşfe çıkabilirsiniz.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi