Perth | A&F Yurtdışı Eğitim

Perth Şehri Tarihi ve Genel Özellikleri

Perth şehri, Avustralya eğitim bölgelerinden birisi olup dünyaca tercih edilen kaliteli dil okullarına sahiplik yapmaktadır. Avustralya’da ingilizce öğrenebileceğiniz en kaliteli Perth Dil Okulu Fiyatları ve daha fazlası için ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Perth, Avustralya’nın en zengin eyaleti olan Batı Avustralya eyaletinin başkentidir. Avustralya’nın dördüncü büyük kenti ve Batı Avustralya nüfusunun dörtte üçünün toplandığı bir merkezidir.
Pert, Swan nehri kıyısında kurulmuş olup Hint Okyanusu’nun muhteşem sahillerinden sadece birkaç kilometre ötededir. Avustralya’nın en güneşli şehridir. Buradaki kozmopolit, dışa dönük bir yaşam tarzı ile bir dizi kültürel, spor ve rekreasyon tesisini keyfini çıkarmak mümkün. Perth ‘in güneyinde 19. yüzyıl mimarisine sahip, açık hava kafeleri, müzeler ve yiyecek pazarları bulunmaktadır.

Günümüzde Perth doğal kaynak rezervlerine yakınlığı sebebiyle dünyaca ünlü pek çok madencilik ve mühendislik şirketinin ofisinin bulunduğu ve yoğunlaşmış ağır sanayileriyle önemli bir imalat merkezidir.

Neler Yapabilirsiniz ?

Perth Akdeniz iklimi ve plajları ile ünlüdür. Bu plajlarda sörf veya su kayağı yapabilir ya da yelkenliyle açılabilirsiniz. Outback’e yapacağınız bir yolculukta dünyanın kalan son vahşi yaşamlarından birinin güzelliklerini keşfedebilirsiniz ya da güzel şarap, peynir ve çikolataları tatmak için ünlü Güney Batı bölgesini gezebilirsiniz.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi