Brisbane Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Brisbane dil okulları ile ilgili okul bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Brisbane Dil Okulu Fiyatları  linkine tıklayarak dil okulu fiyat bilgilerine ulaşabilir veya mail ve telefon yoluyla tüm eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı talep edebilirsiniz.

 

 

 

 

Embassy CES BRISBANE Dil Okulları

Embassy CES dil okulları Brisbane merkezde alışveriş merkezlerinin kalbinde bulunmaktadır. Okul binası mağazalara restoranlara ve eğlence yerlerine çok kısa mesafelerdedir. Okul kampüsü Martin College ile aynı yerleşke içerisindedir. Dil okulundan mezun olduktan sonra Martin College’ da İş, Bilişim Teknolojisi, ya da Grafik bölümlerinde eğitim hayatına devam etme fırsatı vardır.

Kurslar

-General English

-Exam Courses IELTS

-Long Term English

-English for University

-One to one

Kaplan International Brisbane Dil Okulları

Brisbane merkezde modern mimarisi ile dikkat çeken Kaplan dil okulunun en önemli özelliklerinden biri akademik kadrosunun tecrübeli, kaliteli ve samimi olmasıdır. Okul genelinde öğrencilerin hepsi huzurlu ve tam donanımlı sınıflarda eğitim alırken bir çok başka hizmetten de yararlanma şansına sahiptir. Bunların içinde ücretsiz internet erişimi, bilgisayar donanımlı öğrenci salonu ve kütüphane, okul içi kablosuz bağlantı bazılarıdır. Ayrıca Kaplan İnternational Brisbane dil okulu NEAS tarafından akredite edilmiştir ve ACPET üyesidir.

Kurslar

-Tatil İngilizce Kursu

-Yoğun İngilizce kursu

-IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursları

-Akademik Amaçlı İngilizce Kursu

-İş İngilizcesi Kursu

-Yoğun iş İngilizcesi Kursu

-Yoğun Akademik Yıl ve Sömestr Programları

-Cambridge TKT (Teacher Knowledge Test)

-Eğitim Gezileri

-Bire bir İngilizce Eğitim

LSI Brisbane Dil Okulları

Brisbane muhteşem doğası ve plajları ile iş, kültür ve eğlence kavramlarını bir arada sunabilen nadir kentlerdendir. LSI dil okulu Quinsland, Brisbane merkezde tarihi bir binada yer almaktadır. Okul binası şehir merkezindedir ve tüm alışveriş merkezlerine ve sosyal ortamlara yakındır. Okulda tüm sınıflar klimalıdır. Ayrıca ücretsiz internet erişimi, geniş öğrenci salonu, eğitim merkezi, bilgisayar odası bulunmaktadır. Ayrıca şehri ve kültürü tanıyabilmek amacı ile okul birçok ücretli ve ücretsiz aktivite düzenler.

Kurslar

-General English

-İş İngilizcesi

-Exam Courses IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge sınav kursları

-Long Term English

-English for University

-One to one

Shafston International BRISBANE Dil Okulları

Queensland’in eyalet başkenti olan Brisbane, nüfusu iki milyon kişiye yaklaşan ticari ve turistik büyük bir şehirdir. Merkez binası Shafston Evi’dir. Ayrıca Shafston Üniversitesi ile aynı kampüsü kullanan okulda ziyaretçiler için Kafe Renoir, ana lobi ve resepsiyon alanları bulacaksınız. Oniki katlı bir kulede, derslik, ofis ve diğer akademik tesisler bu kampüste yer alır. Yurt odaları 352 öğrenci için konaklama kapasitesine sahiptir. Kampüste öğrenciler ve personel için mevcut diğer olanaklar arasında bir kütüphane ve öğrenci kaynak merkezinin yanı sıra, ücretsiz internet erişimine sahip birden fazla bilgisayar laboratuarları bulunmaktadır. Ücretsiz kablosuz internet kampüs genelinde öğrencilere açıktır.4. katta bulunan spor merkezinde ve kardiyo ekipmanları, direnç makineleri ve serbest ağırlık ekipmanları bulunmaktadır.

Kurslar

-Genel İngilizce

-Cambridge İş İngilizcesi

-Cambridge sınav Hazırlık

-IELTS Hazırlık

TOEFL Hazırlık

-TOEIC Hazırlık

-Akşam İngilizce Kursu

-TESOL

-İş İngilizcesi

Brisbane Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

 

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi