Shafton International Avustralya | A&F Yurtdışı Eğitim

Shafston International Avustralya Dil Okulları 

Hakkında

Shafston House, Queensland’in en eski üç binasından biridir 1851 yılında tamamlanmıştır. Bina rahip Robert Creyke tarafından inşa edilmiştir. 1852 yılında Parlamento üyesi Henry Stuart Russell, ailesi için Shafston evini satın almıştır. Russell bina için önemli değişiklikler yapmıştır. 1969 yılından 1987 yılına kadar Avustralya Kraliyet Hava Kuvvetleri, Brisbane Şehri Genel Müdürlüğü olarak Shafston Evini kullanmıştır. Binanın idari merkezi RAAF polis büroları olarak kullanılmıştır. Hareket Kontrol Merkezi koğuş bloğu şimdi Kütüphane olarak kullanılmaktadır; Queensland Hava Eğitim Kolordu karargâhı eski mutfak bloğu şu anda öğretmen kaynak ve fotokopi odası; RAAF Halkla İlişkiler ve Fotografik Bölümü eski posta deposu ise şimdilerde derslik olarak kullanılmaktadır. 1978 yılında Shafston House Milli kültürel mirasına dâhil edildi. Gerekli restorasyonlar yapılarak Shafston Evi bir eğitim kampüsü olarak kullanılmaya başlandı. Shafston International College 1995 yılında eski ihtişamını ve görkemini yeni restorasyonu ile yakalamıştır. Denizaşırı öğrenciler bu eşsiz ve güzel kampüsten yıllardır yararlanmaktadır. 60.000 ‘den fazla öğrenci Shafston’da İngilizce, İş, Bilişim Teknolojisi eğitimi aldı. 40’dan fazla ülkeden gelen öğrenciler Shafston’a kaydolmaya devam ediyor ve bu durum hem ekonomik hem de kültürel olarak yerel toplum için önemli faydalar oluşturmaya devam etmaktedir.

Shafston International BRISBANE Dil Okulları

Queensland’in eyalet başkenti olan Brisbane, nüfusu iki milyon kişiye yaklaşan ticari ve turistik büyük bir şehirdir. Merkez binası Shafston Evi’dir. Ayrıca Shafston Üniversitesi ile aynı kampüsü kullanan okulda ziyaretçiler için Kafe Renoir, ana lobi ve resepsiyon alanları bulacaksınız. Oniki katlı bir kulede, derslik, ofis ve diğer akademik tesisler bu kampüste yer alır. Yurt odaları 352 öğrenci için konaklama kapasitesine sahiptir. Kampüste öğrenciler ve personel için mevcut diğer olanaklar arasında bir kütüphane ve öğrenci kaynak merkezinin yanı sıra, ücretsiz internet erişimine sahip birden fazla bilgisayar laboratuarları bulunmaktadır. Ücretsiz kablosuz internet kampüs genelinde öğrencilere açıktır.4. katta bulunan spor merkezinde ve kardiyo ekipmanları, direnç makineleri ve serbest ağırlık ekipmanları bulunmaktadır.

 Kurslar

-Genel İngilizce

-Cambridge İş İngilizcesi

-Cambridge sınav Hazırlık

-IELTS Hazırlık

TOEFL Hazırlık

-TOEIC Hazırlık

-Akşam İngilizce Kursu

-TESOL

-İş İngilizcesi

Brisbane Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

Shafston International GOLD COAST Dil Okulları

Shafston Gold Coast binası yeni birinci sınıf bir kampüse sahiptir. Shafston Gold Coast 1996 yılından bu yana aynı mükemmel hizmeti ve yüksek eğitim standartlarını sunmaktadır. Tüm materyaller yeni, modern, rahat masa ve sandalyeler ile yenilenmiş dersliklere sahiptir. Her sınıfta büyük düz ekran monitör veya veri projektörü bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz son ESL öğretim teknikleri ve malzemeleri kullanma fırsatı vererek donatılmıştır. Ücretsiz WiFi internet sunulmaktadır. Erişim için, öğrenciler kendi bilgisayarını ya da alternatif olarak, hiçbir ücret ödemeden Kolej tarafından sağlanan lap-top bilgisayarları kullanabilir. Ayrıca kampüste öğrenciler için Shafston Cafe iyi bir dinlenme yeridir.

Kurslar

-Genel İngilizce

-Cambridge İş İngilizcesi

-Cambridge sınav Hazırlık

-IELTS Hazırlık

TOEFL Hazırlık

-TOEIC Hazırlık

-Akşam İngilizce Kursu

-TESOL

-İş İngilizcesi

Gold Coast Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi