LSI Avustralya Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

LSI Avustralya Dil Okulları

Hakkında

LSI dil okulları 1965 yılından buyana dünyanın her köşesinden gelen binlerce öğrenciye dil eğitimi veren zincir bir okuldur. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’ da İngilizce dil eğitimi hizmeti vermektedir. Ayrıca Fransa ve İsviçre’de dil merkezleri bulunan okulun, İspanya, İtalya, Kosta Rika, Rusya, Meksika ve Panama ‘da bulunan dil okulları ile ortak çalışmaları bulunmaktadır. Bütün okul binaları moderndir ve son teknoloji ile donatılmıştır. Öğrencilerin sosyal ve bireysel yaşantıları düşünülerek okullar bulundukları ülkenin önemli şehir merkezlerinde kurulmuştur.

LSI dil okullarının akademik kadrosu öğrenciler ile sıcakkanlı ve dostane iletişime öncelik verir, rehberlik eder fakat bunun yanında derslerde katı eğitim-öğretim kuralları vardır. Öğrenmek istediğiniz dil ya da mevcut düzeyiniz ne olursa olsun öğrencinin ihtiyaçlarına uygun bir kurs ve sınıf mutlaka bulunmaktadır. LSI okulları yıllardır sağladığı başarı ve deneyimi asla vazgeçmediği ana kurallara borçludur.

LSI öğretmenleri; bütün öğretmenler dikkatle seçilir, samimiyet, profesyonellik, beceri ve deneyim en öncelikli tercih sebepleridir.

Örgütlü Sosyal ve kültürel program; tüm LSI merkezlerinde personel öğrencinin gittiği ülkenin yaşam kültürüne hızlı adaptasyonunu sağlamak için aktiviteler düzenler. Bunların bazıları ücretli iken bazıları da öğrencilere ücretsiz olarak sağlanır.

Geniş öğrenci-eğitim aralığı; LSI öğrencileri için klasik kurslar yerine farklı eğitim süreçleri, farklı zaman dilimleri ve farklı saat aralıkları sistemini uygular.

Uluslararası çevre; LSI okullarında öğrenci çeşitliliği çok geniş bir aralığa sahiptir. Öğrenci çok farklı kültür ve dili bir arada görme şansını yakalar.

Modern Tesisler Büyük Mekânlar; LSI dil okullarının tamamı şehir merkezlerindedir. Turistik ve eğlence merkezlerine yakın rahat bir ortamda olup up-to-date materyaller ve kaynaklar ile donatılmıştır.

LSI da konaklama; LSI da ev sahipleri özenle seçilir. Evlerin ve ailelerin öğrenciye uygun ve rahat bir ortam sunabilmesi çok önemlidir. Ailelere karar verilirken uluslararası akreditasyon koşulları ve standartları sistemi uygulanır.

Bireysel Yaklaşım; Dil kursunun ilk gününe öncelik veren okul mümkün olan en iyi eğitimi sağlayabilmek amacı ile öğrenciyi ihtiyaçları, yetenekleri ve becerilerine en uygun sınıfa yerleştirilir.

 

LSI BRISBANE Dil okulları

Brisbane muhteşem doğası ve plajları ile iş, kültür ve eğlence kavramlarını bir arada sunabilen nadir kentlerdendir. LSI dil okulu Quinsland, Brisbane merkezde tarihi bir binada yer almaktadır. Okul binası şehir merkezindedir ve tüm alışveriş merkezlerine ve sosyal ortamlara yakındır. Okulda tüm sınıflar klimalıdır. Ayrıca ücretsiz internet erişimi, geniş öğrenci salonu, eğitim merkezi, bilgisayar odası bulunmaktadır. Ayrıca şehri ve kültürü tanıyabilmek amacı ile okul birçok ücretli ve ücretsiz aktivite düzenler.

 

Kurslar

-General English

-İş İngilizcesi

-Exam Courses IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge sınav kursları

-Long Term English

-English for University

-One to one

Brisbane Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi