Eurocentres Avustralya Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Eurocentres  Avustralya Dil Okulları

Hakkında

Eurocentres dil okullarını Erhard Waespi 1946 yılında Bournemouth’da kurdu. Daha sonra Floransa, Barselona ve Köln’de yeni merkezler açıldı. 1960 yılında ise Eurocentres – European Language and Educational Centres adı altında bağımsız bir kuruluş kuruldu. Bu dönemde Fransa, İspanya ve ABD’de bulunan okullarla işbirliği başladı. 1968’de Avrupa Konseyinden, Eurocentres’a (tek sivil toplum örgütü olarak) dil eğitimi ve öğrenimi alanında danışma statüsü olan “Status Consultatif de la Catégorie 1” statüsünü aldı.1988 yılında Washington DC-Alexandria’da Amerikan İngilizcesi eğitimi veren yeni bir okul ve Kanazawa’da Japonca eğitimi veren yeni bir merkez açıldı. Bugün Dünya genelinde kayıt ofisleri ve yaygın acente ağı bulunan Eurocentres ‘ın İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, İrlanda, Çin, Malta, Rusya, Peru, Yeni Zelanda, İsviçre, Fransa, Almanya, İtalya, Güney Afrika ve Japonya’daki okulları ile öğrencilere dil,sınav ve sertifika programları ile hizmet vermektedir.

Eurocentres Avustralya’da İngilizce Dil Okulları

Avustralya manzaraları, şaşırtıcı coğrafi zıtlıkları ve eşsiz farklı hayvan türlerinden oluşan biyolojik çeşitliliği ile kalbinizi fethedecek. Kozmopolit 24 saat canlı şehirleri, muhteşem plajları ki bu plajlar yaklaşık 37,000 kilometre uzunluğunda, inanılmaz güzellikteki dünya mirası sit alanları ile gizemli Avustralya gerçekten özel bir yer. Ilıman iklimi ve muhteşem manzarasının yanı sıra Avustralya, sporsever ve sıcakkanlı halkıyla da Avustralya’yı okumak, yaşamak, çalışmak ve İngilizce öğrenmek için uygun bir yer haline getirir.

Eurocentres SYDNEY Dil Okulları

Eurocentres/Performance English School, Şehir merkezinde toplu taşımaya, çeşitli üniversitelere ve eğlence alanlarına yakın bir yerde bulunmaktadır. Şehrin alışveriş merkezlerine, yemek alanlarına ve Darling Limanına kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Modern okulun tesislerine 8 sınıf, öğrenci oturma alanı ve mutfak, 20 bilgisayar ve Wi-Fi erişim ile IT tesisleri dâhildir.

Kurslar

-Genel Dil Kursları

-İş İngilizcesi

-Fulltime IELTS

Sydney Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

Eurocentres MELBOURNE Dil Okulları

Eurocentres Melbourne dil okulları geniş alana sahip sınıfları, öğrenci kaynak alanları, bilgisayar imkânları, kablosuz internet, otomat makinesi olan bir öğrenci alanı ve çok çeşitli tesislerle donatılmış modern bir okuldur. Okulun yakınlarında, yüzme havuzu, tenis kortları, bowling, basketbol ve voleybol tesisleri bulunur

Kurslar

-Genel Dil Kursları

-İş İngilizcesi

-IELTS Kursları

Melbourne Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

Eurocentres PERTH Dil Okulları

Eurocentres Perth Dil okulu, Avustralya’nın önde gelen otel okullarından “The Australian School of Tourism and Hotel Management” (Avustralya Turizm ve Otel İşletmeciliği Okulu) ile aynı binada bulunmaktadır, iş merkezlerini de çok yakındır. Okulda iki adet bilgisayar laboratuvarı, WiFi, ortak öğrenci alanı ve geniş sınıf olanakları vardır.

Kurslar

-Genel Dil Kursları

-İş İngilizcesi

-IELTS Kursları

Perth Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

Eurocentres CAIRNS Dil Okulları

Eurocentres Cairnes dil okulu, Cairns’in merkezinde yer alır, modern kampüsünü Cairns Business College (Cairns Ticaret Üniversitesi) ile paylaşmaktadır., 20 adet klimalı sınıf, Öğrenme Merkezi, iki adet bilgisayar odası, internet erişimi, WiFi bağlantısı, bahçe avluları, öğrenci salonları ve kahvesi, mutfak, yemek olanakları ve seyyar kantin vardır.

Kurslar

-Genel Dil Kursları

-Uzun önem Kursları

-İş İngilizcesi

-Cambridge Advanced (CAE)

-Cambridge Proficiency (CPE)

-Cambridge First (FCE)

-IELTS Kursları

Cairns Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi