Embassy CES Avustralya Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Embassy CES Avustralya Dil Okulları

Hakkında

Embassy CES dil okulları her yıl dünya çapında 30.000’den fazla öğrencinin İngilizce öğrenmeye karar verdiği seçkin bir dil okulu zinciridir. Dünya genelinde 19 bölgede bulunan okulları ile az sayıda öğrenciden oluşan sınıflarında en son teknoloji ve kaliteli eğitim vermek ana amaçlarıdır. Dil eğitimi verirken özellikle öğrenciyi birey olarak ele alır. Öğrencinin kişisel öğrenme hedeflerine gereken destek okul içinde sağlanmaya çalışılır. 40 yıldır alanında mükemmelleşmiş olan okul, İngilizceyi yaşayarak öğrenmenin daha iyi bir yol olduğu kanısındadır.  Öğretim yöntemi olarak sadece gramer ve kelime temeli değil, dilde hızlı bir gelişme ve dil becerileri sağlamak amacıyla dersler eğlenceli ve interaktif olarak hazırlanmıştır. Embassy CES okulları Birleşik Krallık, ABD ve Avustralya kuruluşları tarafından akredite edilmiş bir kurumdur.

Embassy CES SYDNEY Dil Okulları

Embassy CES Sydney merkezde en ünlü mekânlara çok kısa bir mesafededir. Okul kampüsünü kardeş okulları Charles Sturt University ve Martin College ile paylaşmaktadır. Avustralyalı ve uluslararsı öğrencilerle dolu yaşayan dolu bir kampüste eğitim imkânı bulacağınız bir okuldur.

Kurslar

General English

-Exam Courses IELTS and Cambridge

-Long Term English

-English for University

-One to one

Sydney Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

Embassy CES MELBOURNE Dil Okulları

Avustralya’nın başkenti Melbourne dünyanın en yaşanılabilir şehri unvanını kazanmıştır. Dünyanın en büyük spor kenti olan Melbourne her zevke hitap eden gece hayatı, Viktoria dönemi ve modern mimarisi ile şehri görenlerin kalplerini fethetmeyi başarmıştır. Şehir merkezinde bulunan okul binası Taylors Collage ‘ın karşısındadır. Embassy CES te eğitim aldıktan sonra öğrencilerin kardeş okul Charles Sturt üniversitesi lisans eğitimine devam etme şansı bulunmaktadır. Okul Melbourne merkezde tiyatro, sinema alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir.

Kurslar

-General English

-Exam Courses IELTS

-Long Term English

-English for University

-One to one

Melbourne Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

Embassy CES GOLD COAST (SURFERS PARADISE) Dil Okulları

Surfers Paradise şehri Gold Coast, Quinsland’de bulunmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi sörf ve plaj hayatı ile ünlüdür. Dünyanın dört biryanından sporcular sörf yapmak için Surfers Paradise’ı tercih etmektedir. İngilizce eğitimin yanı sıra kum ve güneş severler için bulunmaz bir nimettir. Embassy CES dil okulu şehir merkezindedir ve kampüsünü Martin Collage ile paylaşır. Dil eğitimi sonunda Martin College’ a devam edebilme fırsatları sunar.

Kurslar

-General English

– Exam Courses IELTS

-One to one

Gold Coast Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

Embassy CES BRISBANE Dil Okulları

Embassy CES dil okulları Brisbane merkezde alışveriş merkezlerinin kalbinde bulunmaktadır. Okul binası mağazalara restoranlara ve eğlence yerlerine çok kısa mesafelerdedir. Okul kampüsü Martin College ile aynı yerleşke içerisindedir. Dil okulundan mezun olduktan sonra Martin College’ da İş, Bilişim Teknolojisi, ya da Grafik bölümlerinde eğitim hayatına devam etme fırsatı vardır.

Kurslar

-General English

-Exam Courses IELTS

-Long Term English

-English for University

-One to one

Brisbane Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi