Avustralya Perth Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Avustralya Perth Dil Okulları, Avustralya’ da İngilizce dil eğitimi veren okullar içinde önemli bir yer tutmaktadır. Perth dil okullarının birçoğunda üniversiteye geçiş programları bulunmaktadır. İngilizce dil eğitiminin en iyi şekilde verildiği bu okullarda birinci öncelik öğrencinin eğitiminin yanı sıra öğrendiklerini pratik gündelik hayatta uygulayabilir olmasıdır. Özellikle İngilizce dil eğitimini aldıktan sonra yüksek öğrenime devam edecek öğrenciler için Avustralya eğitim cenneti sayılmaktadır. Avustralya’ da dil eğitimi alan öğrenci okumanın yanında çalışmak için plan yapıyorsa, Avustralya dil okulu öğrencisine resmi çalışma izni veren tek ülkedir.

 

 

Kaplan International PERTH Dil Okulları

Kaplan İnternational Perth merkezde Kings parka yürüyüş mesafesinde ileri teknoloji ile donatılmış sınıflarve tesisleri ile öğrencilere her türlü sosyal olanakları sunmaktadır. Tam donanımlı 18 derslik, kablosuz internet erişimi, son model bilgisayar laboratuarı, kütüphane, mültimedya merkezi ve yemek tesisleri bulunan geniş bir öğrenci salonu bulunur. Kaplan İnternational Collages Perth, NEAS acrediteli ve ACPET ve English Australia üyesidir.

Kurslar

-Tatil İngilizcesi Kursu

-Yoğun İngilizce Kursu

-İş İngilizcesi Kursu

-IELTS ve Cambridge Sınavı Hazırlık Kursları

-Yoğun Akademik Yıl ve Sömestr Programları

-Akademik Amaçlı İngilizce Kursları

-Yoğun İş İngilizcesi Kursu

-Teaching Knowledge Test (TKT) (Öğretim Becerileri Testi)

-Grup Eğitim Gezileri

 

Eurocentres PERTH Dil Okulları

Eurocentres Perth Dil okulu, Avustralya’nın önde gelen otel okullarından “The Australian School of Tourism and Hotel Management” (Avustralya Turizm ve Otel İşletmeciliği Okulu) ile aynı binada bulunmaktadır, iş merkezlerini de çok yakındır. Okulda iki adet bilgisayar laboratuvarı, WiFi, ortak öğrenci alanı ve geniş sınıf olanakları vardır.

Kurslar

-Genel Dil Kursları

-İş İngilizcesi

-IELTS Kursları

 

Cambridge International College Perth

Cambridge International College (CIC) Perth okulunda İngilizce dil eğitimi, yüksek öğretim ve mesleki eğitim programları eğitimleri verilmektedir. CIC dil kursları tamamen öğrenci memnuniyeti, genel İngilizce eğitim, üniversite ve TAFE eğitim kurumlarına hazırlık ve geçiş sistemi üzerine kurulmuş bir okul zinciridir.

Kurslar

-General English

-Exam Courses

-Üniversiteye Geçiş Programları

-İş İngilizcesi

-Sertifika ve Diploma Programları

Perth Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi