Avustralya Melbourne Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

Avustralya Melbourne Dil Okulları, Avustralya’ da İngilizce dil eğitimi veren okullar içinde önemli bir yer tutmaktadır. Melbourne dil okullarının birçoğunda üniversiteye geçiş programları bulunmaktadır. İngilizce dil eğitiminin en iyi şekilde verildiği bu okullarda birinci öncelik öğrencinin eğitiminin yanı sıra öğrendiklerini pratik gündelik hayatta uygulayabilir olmasıdır. Özellikle İngilizce dil eğitimini aldıktan sonra yüksek öğrenime devam edecek öğrenciler için Avustralya eğitim cenneti sayılmaktadır. Avustralya’ da dil eğitimi alan öğrenci okumanın yanında çalışmak için plan yapıyorsa, Avustralya dil okulu öğrencisine resmi çalışma izni veren tek ülkedir.

 

 

Ability English Dil Okulları

Ability English Melbourne kampüsü Flinders St, İstasyonu’na, Melbourne laneways’e çok yakındır. Gezmek ve alışveriş yapmak isteyenler için çok şık kafelere ve ilginç giyim mağazalarına yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Yarra Nehrine de çok yakın bir konumda bulunur.

Kurslar

-General English & General English Plus

-Pronunciation & Fluency

-International Business

-IELTS Test Hazırlık

-English for Academic Purposes

-Cambridge Test Hazırlık (FCE, CAE)

Kaplan International Dil Okulları

Kaplan dil okulunun en önemli özelliklerinden biri akademik kadrosunun tecrübeli, kaliteli ve samimi olmasıdır. Okul genelinde öğrencilerin hepsi huzurlu ve tam donanımlı sınıflarda eğitim alırken bir çok başka hizmetten de yararlanma şansına sahiptir. Bunların içinde ücretsiz internet erişimi, bilgisayar donanımlı öğrenci salonu ve kütüphane, okul içi kablosuz bağlantı bazılarıdır. Ayrıca Kaplan İnternational dil okulu NEAS tarafından akredite edilmiştir ve ACPET üyesidir.

Kurslar

-Tatil İngilizce Kursu

-Yoğun İngilizce kursu

-IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursları

-Akademik Amaçlı İngilizce Kursu

-İş İngilizcesi Kursu

-Yoğun iş İngilizcesi Kursu

-Yoğun Akademik Yıl ve Sömestr Programları

-Cambridge TKT (Teacher Knowledge Test)

-Eğitim Gezileri

-Bire bir İngilizce Eğitim

Embassy CES Dil Okulları

Embassy CES dil okulları merkezde alışveriş merkezlerinin kalbinde bulunmaktadır. Okul binası mağazalara restoranlara ve eğlence yerlerine çok kısa mesafelerdedir.

Kurslar

-General English

-Exam Courses IELTS

-Long Term English

-English for University

-One to one

 

Eurocentres Dil Okulları

Eurocentres Melbourne dil okulları geniş alana sahip sınıfları, öğrenci kaynak alanları, bilgisayar imkânları, kablosuz internet, otomat makinesi olan bir öğrenci alanı ve çok çeşitli tesislerle donatılmış modern bir okuldur. Okulun yakınlarında, yüzme havuzu, tenis kortları, bowling, basketbol ve voleybol tesisleri bulunur

Kurslar

-Genel Dil Kursları

-İş İngilizcesi

-IELTS Kursları

 

Cambridge International College Melbourne Dil Okulları

Cambridge International College(CIC) Brisbane Yükseköğretim hazırlık,Genel İngilizce, Mesleki veFarklı İngilizce dil programlarında uluslararsı öğrencilere eğitim verir Melbourne kampüsü ‘de Diğer Pert ve Adelaide gibi üç ana fikir üzerine yapılandırılmıştır. Genel İngilizce Programları; bu programın altında İngilizce sınav hazırlık kursları ve dil programının altında bulunan tüm alt dersler bulunmaktadır. Sertifika ve Diploma Programları; TAFE bölümlerine devam etmek isteyen öğrenciler için mesleki hazırlık kursları ve uzmanlık programları içeren bölümdür. Yüksek öğrenim; Avustralyada yüksek öğrenim Master ve Üniversite eğitimi için gereken eğitim ve branş kurslar bu başlığın altında verilmektedir.

Kurslar

-General English

-Exam Courses

-Üniversiteye Geçiş Programları

-İş İngilizcesi

-Sertifika ve Diploma Programları

Melbourne Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

 

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi