Ability English Dil Okulları | A&F Yurtdışı Eğitim

 

Ability English Dil Okulları Avustralya

 

Hakkında

Avustralya Ability Engilish dil okulları; Sydney ve Melbourne’de Genel İngilizce, sertifika-diploma, mesleki eğitim programları veren bir kurumdur. 1996 yılında kurulmuş olan okul özellikle akademik kadrosuna çok değer verir. Tüm akademik kadronun hepsi ana dili İngilizce olan, öğrenci iletişimi yüksek ve özel eğitimli seçkin hocalardır. . Ability’nin tüm okulları şehir merkezinde bulunmaktadır. Okulda tam donanımlı modern sınıflar, bilgisayar laboratuarı, kütüphane, kablosuz internet vardırdır. Sınıflar farklı ülkelerden gelen öğrencilerle çok doğru oranlı olarak karıştırılır aynı ülkeden öğrencilerin sınıflarda yoğunlaşmamasına özen gösterilir. Okulun Sydney ve Melbourne’de olmak üzere 2 şubesi vardır.

 

Ability English Sydney Dil Okulları

Ability English Sydney Kampüsü Merkez istasyonuna, mükemmel yemeklerin adresi Çin mahallesine (chinatown) CBD’ye, Sidney akvaryumuna ve eşsiz manzaralı Darling Harbour’a  çok yakındır. Tüm alışveriş merkezlerine ve ulaşım istasyonlarına yakındır.

 

Kurslar

-General English & General English Plus

-Pronunciation & Fluency

-International Business

-IELTS Test Preparation

-English for Academic Purposes

-Cambridge Test Preparation (FCE, CAE)

 

Sydney Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

Ability English Melbourne Dil Okulları

Ability English Melbourne kampüsü Flinders St, İstasyonu’na, Melbourne laneways’e çok yakındır. Gezmek ve alışveriş yapmak isteyenler için çok şık kafelere ve ilginç giyim mağazalarına yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Yarra Nehrine de çok yakın bir konumda bulunur.

Kurslar

 

-General English & General English Plus

-Pronunciation & Fluency

-International Business

-IELTS Test Hazırlık

-English for Academic Purposes

-Cambridge Test Hazırlık (FCE, CAE)

 

Melbourne Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlar Avustralya doları olarak verilmiştir.

 

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi