Amerika'da ingilizce | A&F Yurtdışı Eğitim

Amerika İngilizce dil eğitimi konusunda öğrencilerin tercihleri açısından ilk sıralarda yer almaktadır. Gerek dil okullarının zenginliği gerekse öğrencilere sunulan programların çeşitliliği açısından A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizim de en çok önerdiğimiz ülkeler arasındadır.

Öğrencilerimizin beklentileri ve hedefleri göz önünde bulundurularak bütçelerine en uygun olan program ayarlanır. Daha sonrasında, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da sertifika-diploma programına katılmak isteyen öğrenciler için Amerika fırsatlarla dolu bir ülkedir.

En çok tercih edilen şehirler arasında; New York, San Francisco, San Diego, Boston, Chicago, Miami, , Washington, Seattle, North Lauderdale, Philedelpia, Atlanta, Pennsylvania, , Berkeley, Ohio, Orlando, Santa Barbara, Los Angeles ve Irvine vardır.

Amerika’da ingilizce dil eğitimi veren Amerika dil okulları ve güncel  Amerika dil okulları fiyat listesi hakkında a&f yurtdışı eğitim danışmanlığı acentemizden ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı talep edebilirsiniz.

BAŞVURU YAP
Hemen Ara
Yol Tarifi