LiveZilla Live Chat Software

İngiltere’de Hukuk İngilizcesi

 
yuttdisi_hukuk_ingilizcesi

İngiltere’de Hukuk İngilizcesi (Legal English)

‘İngiltere’de Hukuk İngilizcesi’ eğitimi globalleşen dünyamızda her meslek dalında olduğu gibi hukuk alanında da İngilizcenin özellikle de Hukuk ingilizcesinin önemini arttırmaktadır. Çok sayıda yabancı kuruluşun ülkemize gelmesi aynı zamanda Türkiye’nin yurtdışına açılması meseleki ingilizcenin önemini daha da arttırıyor.

Mesleğinde profesyonelleşmiş avukatlar, yeni mezun avukatlar ve hukuk öğrencileri için ayrı ayrı hazırlanmış hukuk ingilizcesi programları sunuyoruz. Bununla birlikte ingilizce hukuk eğitimi almak isteyen kişinin ihtiyaçları, yurtdışındaki eğitimi için ayırdığı bütçe ve zaman göz önüne alınarak kişiye özel programlar da hazırlayabiliyoruz.

Talebe göre Amerika Hukuk İngilizcesi ve İngiltere Hukuk İngilizcesi programları yoğunlukta olmakala beraber farklı Yurtdışı Hukuk İngilizcesi programları da organize edebiliyoruz.

Farklı süre ve içeriklerden oluşan Yurtdışı Hukuk İngilizcesi Programları genel olarak; sözleşme maddeleri ve danışma mektubu hazırlama, toplantı teknikleri, iletişim stratejileri, kanuni vaka analizleri……vb konulardan oluşuyor.

Ticaret Hukukçuları (LCO)

Bu program, halihazırda sektörde aktif olarak çalışan deneyimli hukukçular için düzenlenmiştir.

Genç Avukatlar (LYL)

Bu program kısa süreli bir program olup, hukuk kariyerine yeni başlamış ya da henüz hukuk öğrencisi olan kişiler için düzenlenmiştir.

Hukuk İngilizcesi Sınavı(TOLES)

Bu program Hukuk İngilizcesi Sınavına hazırlanan öğrenciler için düzenlenmiştir ve genellikle 3 hafta sürer.

Uluslararası Hukuk İngilizcesi Sertifikası (ILEC)

Bu program Cambridge ESOL tarafından hazırlanır ve Uluslararası Hukuk İngilizcesi Sınavına hazırlanan kişiler için düzenlenmiştir. Bu kurs 4 hafta sürmektedir.

– Hukuk İngilizcesi Fiyat Listesi için tıklayınız.

 Posted by at 15:23
  • hukuk_ingilizcesi_fiyat_listesi_300x240

    Hukuk İngilizcesi Fiyat Listesi, İngiltere'de farklı şehirlerde İngiltere'de hukuk ingilizcesi eğitimi alabileceğiniz okullar, program süreleri, konaklama seçenekleri ve fiyatları hakkında ücretsiz yu...

    devamı