LiveZilla Live Chat Software

Malta

 
malta_dil_egitimi

Malta, Akdeniz’de alan 3 büyük ve 2 küçük adadan oluşan sıcak iklime sahip bir ada ülkesidir. Güçlü ekonomisi ve doğa güzellikleri sayesinde yüksek yaşam standartlarında bir hayat süren Malta sakinlerinin yaşam gelirlerinin neredeyse tamamı turizm kaynaklıdır. Turizm kaynaklı dil eğitimine oldukça önem veren Malta dil okulları, dil eğitimi almak isteyenler için çeşitli ve uygun eğitim paketleri hazırlamaktadır.

Özellikle yaz aylarında Dünyanın dört bir tarafından dil eğitimi ve yaz okulları için öğrenci çeken Malta’da, ödüllü plajları ve tarihi mekanları ile ingilizce öğrenirken mükemmel  bir tatil tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Uzun ve kısa dönemde uygun paket fiyatlar ile dil eğitimi veya yaz okulu programlarına katılmak isteyen herkes için Malta, mükemmel bir seçenek olacaktır.

 Posted by at 01:39
 • Malta Dil Okulları ve Promosyonlu Paket Fiyatları                                     &...

  devamı
 • malta_başkonsoloslugu

  İstanbul Malta Başkonsolosluğu Adres : Aydede Caddesi No:16 Kat:6 D:11 Taksim - İstanbul Telefon : 0 212 311 12 12 Fax : 0 212 311 12 00 ...

  devamı
 • maltada_ingilizce_dil_kursu

  Yılın her döneminde İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz özellikle yaz aylarında hem tatil yapıp hem de eğitim alabileceğiniz bir adadır Malta. Eski bir İngiliz sömürgesi olması sebebiyle ikinci dille...

  devamı