LiveZilla Live Chat Software

Almanya

 

Almanya’ da yurtdışı eğitimi almak isteyen öğrenciler için Almanya  tarihi, coğrafyası, eyaletleri, iklimi, biyolojik çeşitliliği, eğitim sistemi ve ‘almanca dil okulları’ hakkında ayrıntılı bilgi ve ücretsiz eğitim danışmanlığı alabilirsiniz.

81 milyonu aşkın nüfusu ile Avrupanın en kalabalık ülkesi olan Almanya, kültürel ve tarihi geçmişi ile tanınan, dünyanın öncül ülkelerinden birisidir. Aynı zamanda en büyük şehri olan başkent Berlin’de bu tarihe yakından tanıklık edeceksiniz.

Dünya dillerinden olan Almanca, Almanya’da ana dil olarak kullanımaktadır. Bu yüzden Almanya’da Almanca öğrenmek için en ideal ülke olacaktır.

 

 Posted by at 01:39
  • almanya_konsoloslugu

    Almanya Konsoloslukları; Türkiye'de bulunan Alman Temsilciliklerinin adres telefon bilgileri, tatil günleri ve çalışma saatlerine aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca Alman Konsolosluk görüşme saatleri, ...

    devamı
  • almanca_dil_okullari

    Almanya'da almanca dil eğitimi, Almanya şehir ve bölgelerine göre almanca dil okulu seçenekleri ve almanya dil okulları fiyat listesi, Almanya öğrenci vizesi ve daha fazlası için ücretsiz eğitim danış...

    devamı